Telewizor 32GR93U-B od LG po prostu stawia gaming w centrum uwagi. Wyświetlacz IPS prezentuje świat gier z natywną rozdzielczością 3 840 x 2 160 pikseli, a dzięki obsłudze HDR10 zapewnia imponujące i kontrastowe kolory. NVIDIA® G-SYNC®, AMD FreeSync™ Premium i szybka częstotliwość odświeżania 144 Hz gwarantują wyraźne wyświetlanie bez błędów obrazu, nawet w scenach pełnych akcji. Szybki czas reakcji wynoszący 1 milisekundę (GtG) dopełnia tę gamingową potęgę, która umożliwia nowe wysokie wyniki w każdej sesji.
- Rozdzielczość UHD 3,840 x 2.160 pikseli dla wciągających wrażeń w grach
- Jasność 400 cd/m2 i obsługa HDR10 pozwalają na wyświetlanie nawet najdrobniejszych szczegółów
- Kompatybilność z NVIDIA® G-SYNC® lub AMD FreeSync™ Premium zapewnia płynną strukturę obrazu
- Elastyczne opcje połączeń z 2 x HDMI, 1 x DisplayPort1.4 i złącze słuchawkowe (DTS Headphone:X)
- Specjalnie zoptymalizowane tryby obrazu dla szczegółowego wyświetlania w różnych aplikacjach
- Wysoka ergonomia dzięki elastycznej regulacji wysokości, nachylenia i dodatkowej funkcji pivot częstotliwość odświeżania 144 Hz
Zapierające dech w piersiach obrazy
Wyświetlacz 4K UHD obsługuje ekspresową wysoką wierność kolorów dla żywych scen.
HDR400 z DCI-P3 95% (Typ.)
Poczuj bitwę z prawdziwymi kolorami
IPS 1ms (GtG)
Niezwykła szybkość, immersja w grach
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Szybkie wyświetlanie, płynna rozgrywka
Wysoka prędkość 144 Hz pozwala graczom szybko zobaczyć następną klatkę i sprawia, że obraz wydaje się bardzo płynny. Gracze mogą szybko reagować na przeciwników i łatwo namierzyć cel.
Kompatybilny z NVIDIA® G-SYNC®
AMD FreeSync™ Premium
Specyficzna dla graczy konstrukcja
4-pinowe wyjście słuchawkowe
Wtyczka do immersyjnego dźwięku
Dane techniczne
| Nazwa | LG 32GR93U-B 32" IPS Monitor, 3840 x 2160 4K UHD, 144Hz, 1ms |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000029413 |
| GTIN/EAN | 8806084254382 |
| SKU | 32GR93U-B.AEU |
| EPREL ID | 1562333 |
| Nazwa modelu | 32GR93U-B |
| Marka | LG |
| Typ produktu | Monitor |
| Seria | LG Ultrafine Series |
| Technologia | LCD |
| Typ panelu | IPS |
| Podświetlenie | Direct-LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 4K UHD |
| Przekątna | 32" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 1 000 :1 |
| Powierzchnia ekranu | Matowy |
| Max. jasność | 400 cd/m² |
| Czas reakcji | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 144Hz |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| wejścia | 1x Displayport , 2x HDMI , 3x USB-A |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack |
| Stojak regulowany | 110 mm |