MAXHUB V6530 65-calowy ekran dotykowy
Nr artykułu: 1000038718

18 450,00 zł*
179,00 zł
- Rozdzielczość 3840 x 2160 4K UHD
- Max. jasność 350 cd/m²
- Typ panelu VA
- Kontrast 5 000 :1


Informacje dot. produktu
MAXHUB V6530 – 65-calowy wyświetlacz interaktywny do profesjonalnych wideokonferencji
MAXHUB V6530 to 65-calowy wyświetlacz interaktywny z serii V6 ViewPro, łączący w jednym urządzeniu profesjonalną technologię wideokonferencyjną, interaktywną tablicę oraz doskonałą jakość obrazu 4K. Jako all in one wyświetlacz do współpracy jest przeznaczony dla firm, które chcą sprawić, by spotkania były bardziej wydajne, przejrzyste i elastyczne – niezależnie od tego, czy odbywają się one w małej sali narad, czy w dużej sali konferencyjnej. Czy chcą Państwo kupić MAXHUB V6530 lub mają Państwo pytania dotyczące integracji tego urządzenia w Państwa salach konferencyjnych? Chętnie doradzimy Państwu osobiście przez e-mail lub telefonicznie.
Państwa korzyści w skrócie
- Dualna kamera 48 MP + 8 MP z 3-krotnym zoomem optycznym zapewniająca krystalicznie czyste wideokonferencje z każdej odległości
- Wyświetlacz Ultra HD 4K z 90% przestrzenią barwną NTSC i dokładnością odwzorowania kolorów ΔE≤2 do profesjonalnych prezentacji
- 8 mikrofonów matrycowych o zasięgu 12 metrów i redukcji szumów opartej na sztucznej inteligencji, zapewniających komunikację bez zakłóceń
- 20 punktów dotykowych jednocześnie oraz whiteboard oparty na technologii OCR, umożliwiający wydajną burzę mózgów w zespole
- Certyfikat ENERGY STAR zapewniający zrównoważoną i ekonomiczną eksploatację
Najwyższej klasy wrażenia z wideokonferencji
Sercem urządzenia MAXHUB V6530 jest kombinacja dwóch kamer: kamera z obiektywem stałoogniskowym o rozdzielczości 48 megapikseli współpracuje z kamerą o rozdzielczości 8 megapikseli z 3-krotnym zoomem optycznym. Czujnik Sony o przekątnej 1/2 cala i kącie widzenia 92° niezawodnie rejestruje wszystkie uczestniki – nawet w dużych pomieszczeniach, w których może przebywać do 30 osób, przy odległości roboczej do 10 metrów. Funkcja automatycznego kadrowania dostosowuje kadr do liczby i pozycji uczestników. Funkcja śledzenia mówcy automatycznie skupia się na aktywnej osobie, tworząc w ten sposób atmosferę rozmowy bardzo zbliżoną do osobistego spotkania. Technologia WDR (Wide Dynamic Range) kompensuje trudne warunki oświetleniowe i zapewnia zawsze ostry, kontrastowy obraz.
O jakość dźwięku dba 8 mikrofonów z technologią beamforming dalekiego zasięgu o zasięgu 12 metrów. Oparte na sztucznej inteligencji tłumienie szumów filtruje ponad 300 rodzajów zakłóceń – w tym odgłosy stukania, pisania na wyświetlaczu lub szum klimatyzacji. System głośników 2.1 z głośnikami satelitarnymi o mocy 2 × 10 W i subwooferem o mocy 20 W zapewnia potężny, wypełniający pomieszczenie dźwięk, który dociera nawet do dużych sal konferencyjnych.
Jakość obrazu 4K i interaktywna praca
65-calowy panel VA modelu V6530 ma rozdzielczość 3840 × 2160 pikseli (4K UHD) i pokrywa 90% przestrzeni barwnej NTSC. Dzięki odchyleniu kolorystycznemu ΔE≤2 kolory są odwzorowywane niemal idealnie – co stanowi decydującą zaletę podczas profesjonalnych prezentacji i szczegółowych wizualizacji. Antyodblaskowe, antybakteryjne szkło z technologią Zero-Bonding minimalizuje odbicia i paralaksę, dzięki czemu treści pozostają wyraźnie widoczne nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Jasność na poziomie 350 cd/m² oraz współczynnik kontrastu 5000:1 zapewniają wyrazisty obraz. Ekran dotykowy rozpoznaje do 20 punktów dotykowych jednocześnie z dokładnością ±1 mm i minimalną średnicą obiektu wynoszącą 2 mm – wystarczająco precyzyjnie, aby zapewnić naturalne pisanie za pomocą dołączonego pasywnego rysika.
Zintegrowany whiteboard MAXHUB można uruchomić jednym kliknięciem; umożliwia on jednoczesne pisanie przez dwie osoby. Technologia OCR automatycznie przekształca odręczne notatki w tekst drukowany. Dzięki funkcji MAXHUB Share na ekran można bezprzewodowo przesyłać obraz z maksymalnie czterech urządzeń jednocześnie w rozdzielczości 4K – z możliwością sterowania dotykowego bezpośrednio z poziomu wyświetlacza.
Łączność, zarządzanie i zrównoważony rozwój
MAXHUB V6530 został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu w firmach: wejście HDMI, dwa porty USB 3.0, dwa złącza USB typu C (w zakresie dostawy znajduje się kabel o długości 1,8 m) oraz gniazdo OPS na opcjonalny moduł Intel MT61 (10. generacji) sprawiają, że wyświetlacz obsługuje technologię BYOD. Laptop, kamera, mikrofon i głośniki można podłączyć i sterować za pomocą jednego kabla typu C. Preinstalowany system MAXHUB OS 6.0 oferuje konfigurowalny interfejs z wbudowanym kalendarzem i bezpośrednim dostępem do aplikacji do wideokonferencji. Działy IT korzystają z zarządzania urządzeniami w chmurze za pośrednictwem MAXHUB Pivot – aktualizacje oprogramowania sprzętowego, instalacja aplikacji oraz zdalne sterowanie wszystkimi panelami są możliwe z poziomu centralnego. Dzięki poborowi mocy w trybie czuwania poniżej 0,5 W oraz certyfikacji ENERGY STAR urządzenie spełnia wysokie wymagania w zakresie efektywności energetycznej.
MAXHUB V6530 – Państwa profesjonalny wyświetlacz do współpracy
MAXHUB V6530, jako 65-calowy wyświetlacz interaktywny, wyznacza jasny standard nowoczesnej współpracy: wideokonferencje, prezentacje i interaktywne tablice w jednym wydajnym, zrównoważonym urządzeniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o małą salę spotkań, czy dużą salę konferencyjną – model V6530 dostosowuje się do Państwa wymagań. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania osobistego doradztwa i wsparcia przy planowaniu rozwiązania audiowizualnego.
Dane techniczne
| Nazwa | MAXHUB V6530 65-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000038718 |
| GTIN/EAN | 6927433604084 |
| SKU | V6530 |
| Nazwa modelu | V6530 |
| Numer WEEE | DE78500567 |
| Marka | MAXHUB |
| Typ produktu | Monitor dotykowy |
| Typ panelu | VA |
| Podświetlenie | Direct-LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 4K UHD |
| Przekątna | 65" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 5 000 :1 |
| Ilość kanałów audio | 2.1 |
| Max. jasność | 350 cd/m² |
| Czas pracy | 16/7 |
| Czas reakcji | 6,5ms |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| wejścia | 1x HDMI , 1x USB-B , 2x USB-A , 2x USB-C |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack |
| Technologia Wireless | WiFi |
| Szerokość produktu | 150 cm |
| Wysokość produktu | 92,1 cm |
| Głębokość produktu | 8,8 cm |
| Waga | 37,3 kg |
| Kolor | Czarny |
| EEK Spectrum | A do G |
| Zakres dostawy | 2x trzpień , Kabel USB-C , kabel zasilający , wsparcie |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 36 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |