











































399,00 zł*
42,00 zł
- Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
- Przekątna 16"
- Typ panelu IPS
- Częstotliwość odświeżania obrazu 60Hz



Często kupowane razem
Informacje dot. produktu
ViewSonic VA1650 – mobilny 16-calowy monitor zapewniający elastyczną pracę w podróży
ViewSonic VA1650 to ultralekki i kompaktowy 16-calowy monitor Full HD, który na nowo definiuje mobilną produktywność. Niezależnie od tego, czy są Państwo w biurze, w kawiarni, czy w podróży: za pomocą jednego kabla w mgnieniu oka przekształcą Państwo swój smartfon, tablet lub notebook w rozbudowane środowisko pracy. Dzięki łączności USB-C, wbudowanej składanej podstawce oraz dołączonemu etui ochronnemu model VA1650 stanowi idealne rozwiązanie do elastycznej wielozadaniowości i prezentacji – zawsze i wszędzie.
Najważniejsze informacje techniczne w skrócie:
- Rozmiar ekranu: 15,6 cala (widoczny), Full HD (1920 x 1080)
- Typ panelu: IPS
- Złącza: USB-C (do zasilania i przesyłania obrazu), HDMI
- Ergonomia: wbudowana, składana podstawa (uchylna do 45°)
- Kompatybilność: Windows, macOS, ChromeOS, Android, iOS, iPadOS
- Zasilanie i przesyłanie obrazu za pomocą jednego kabla USB-C

Większa wydajność na najmniejszej przestrzeni
Model VA1650 pozwala w mgnieniu oka rozszerzyć ekran urządzenia mobilnego. Dzięki temu zawsze zachowają Państwo pełną kontrolę podczas pracy lub prezentacji – czy to na spotkaniach, w podróży, czy w domowym biurze. Rozdzielczość Full HD zapewnia krystalicznie czysty obraz, nawet w przypadku złożonych treści.
Niezwykle lekki i zawsze gotowy do użycia
Dzięki wadze zaledwie 0,7 kg i wysokości 13,4 mm model VA1650 jest wyjątkowo poręczny i zajmuje niewiele miejsca. Schowany w dołączonym etui ochronnym zmieści się wygodnie w każdej torbie i jest doskonale zabezpieczony przed uderzeniami i zadrapaniami – idealny do zastosowań mobilnych.
Wszechstronne możliwości podłączenia dzięki USB-C i HDMI
Monitor można w prosty sposób podłączyć do różnych urządzeń – za pomocą złącza HDMI lub jednego kabla USB-C, który jednocześnie dostarcza zasilanie i przesyła sygnał obrazu. Niezależnie od tego, czy jest to smartfon, tablet czy laptop: elastyczna łączność sprawia, że model VA1650 jest prawdziwie wszechstronnym urządzeniem.

Regulowany kąt widzenia dla większego komfortu
Dzięki wbudowanemu, stabilnemu stojakowi z możliwością pochylania o kąt do 45° w mgnieniu oka znajdą Państwo idealną pozycję do relaksującej pracy. Trwała konstrukcja zawiasów zapewnia niezawodną stabilność, niezależnie od tego, gdzie właśnie Państwo pracują.
Ochrona wzroku podczas długich dni pracy
Wyposażony w technologię ViewSonic Eye ProTech, model VA1650 chroni Państwa oczy dzięki technologii Flicker-Free oraz filtrowi światła niebieskiego – zapewniając przyjemne wrażenia wizualne nawet podczas długotrwałego użytkowania.
ViewSonic VA1650 to idealny towarzysz dla wszystkich, którzy nawet w podróży nie chcą rezygnować z wygodnego, pełnowartościowego ekranu. Lekki, elastyczny i bogaty w złącza – tak wygląda dziś mobilna praca.
Dane techniczne
| Nazwa | ViewSonic VA1650 16" lekki przenośny monitor USB-C |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000034931 |
| GTIN/EAN | 0766907032550 |
| SKU | VA1650 |
| EPREL ID | 2255991 |
| Nazwa modelu | VA1650 |
| Marka | ViewSonic |
| Typ produktu | Monitor |
| Technologia | LED |
| Typ panelu | IPS |
| Podświetlenie | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Przekątna | 16" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kątwidzenia w pionie | 178° |
| Kontrast | 1 000 :1 |
| Max. jasność | 250 cd/m² |
| Czas reakcji | 7ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60Hz |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| wejścia | 1x HDMI , 1x USB-C |
| wyjścia | 1x 3,5mm Jack |
| Właściwości | Wbudowany głośnik |
| Szerokość produktu | 35,78 cm |
| Wysokość produktu | 21,05 cm |
| Głębokość produktu | 1,39 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor | Czarny |
| EEK Spectrum | A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zakres dostawy | Kabel USB-C , Torba |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 24 Miesiące |
| Typ gwarancji | PickUp-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| ViewSonic Technology GmbH |
| Fürst-Leopold-Platz 1 |
| 46284 Dorsten |
| Germany |
| info@viewsonic.com |
