

507,02 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
Czas dostawy 7-9 tygodni
Wysyłka od 49,00 zł
Numer produktu: 1000028482


Informacje dot. produktu
VB-WMK-003 stały uchwyt ścienny, standard VESA do 1000x600mm
ViewSonic® VB-WMK-003 to stały uchwyt ścienny obsługujący interaktywny wyświetlacz ViewBoard® IFP105S (1000x400mm). Ten uchwyt ścienny obsługuje również wyświetlacze ze standardowymi wzorami VESA 200x200 - 1000x600 mm o łącznej wadze do 149 funtów. Po zainstalowaniu na tym uchwycie ściennym, wyświetlacze wystają tylko 1,8" od ściany.
Dane techniczne
| Nazwa | ViewSonic VB-WMK-003 uchwyt ścienny dla IFP105S z VESA do 1000x600mm |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000028482 |
| GTIN/EAN | 0766907013542 |
| SKU | VB-WMK-003 |
| Nazwa modelu | VB-WMK-003 |
| Marka | ViewSonic |
| Typ produktu | Uchwyt |
| Typ uchwytu | Ściana |
| Zastosowanie uchwytu | Pojedynczy uchwyt |
| maksymalna dopuszczalna waga | 149 kg |
| Standard VESA | 200 x 200 , 1000 x 600 |
| Szerokość produktu | 126 cm |
| Wysokość produktu | 65 cm |
| Głębokość produktu | 4,5 cm |
| Waga | 6,8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 1 |
| Typ gwarancji | Swap-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| ViewSonic Technology GmbH |
| Fürst-Leopold-Platz 1 |
| 46284 Dorsten |
| Germany |
| info@viewsonic.com |