















- Jasność 210 Lumen
- Rozdzielczość 960 x 540 WSVGA
- Proporcje obrazu 4:3
- Szumy urządzenia 30 dB


Informacje dot. produktu
XGIMI MoGo
Wydajny przenośny projektor TV z systemem Android, zintegrowane podwójne głośniki Harman/Kardon i wydajny akumulator. Rozrywka, gdziekolwiek jesteś.
Niezrównana jakość obrazu
XGIMI MoGo wyświetla o wiele więcej kolorowych, jaśniejszych i ostrzejszych obrazów niż jakikolwiek inny przenośny projektor 150-ANSI lub 200-ANSI dostępny na rynku.
Zainspiruj się
MoGo został wyposażony przez Harman/Kardon i oferuje fantastyczną jakość dźwięku dzięki zaawansowanym 3-watowym głośnikom. Dźwięk jest profesjonalnie strojony zgodnie z "Filozofią Złotego Ucha". Dzięki temu dźwięk głośników MoGo jest zrównoważony i doskonale nadaje się do każdego rodzaju muzyki. Możesz również podłączyć swoje urządzenia do MoGo przez Bluetooth lub kabel audio 3,5 mm i używać go jako głośnika zewnętrznego - możesz cieszyć się nawet 300 utworami na jednym ładowaniu.
Rozjaśnij swoją drogę
W przeciwieństwie do innych miniaturowych projektorów o niskiej luminancji i ciemnym, ziarnistym obrazie, XGIMI MoGo 210 ANSI lumenów zapewnia obraz o kinowej jakości i niezwykłej wyrazistości.
Ponowne zdefiniowanie rozmiaru ekranu
Ciesz się własnym kinem z XGIMI MoGo z doskonałym dźwiękiem i imponującym 30'' - 100+'' dużym ekranem.
Rozrywka Nonstop
W MoGo można korzystać z Google Play Store dla telewizji z systemem Android. Cokolwiek zechcesz - od Showtime do YouTube, aż po cały szereg gier.
Dane techniczne
| Nazwa | XGIMI Projektor 210 |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000010582 |
| GTIN/EAN | 6935670511942 |
| SKU | MoGo |
| Żywotność lampy (eco) | 30 000 |
| Marka | XGIMI |
| Typ produktu | Projektor |
| Obszar zastosowania | Projektory Mini |
| Typ projektora | DLP |
| Typ lampy projectora | Hybryda laser/LED |
| ANSI Lumenów | 210 ANSI Lumen |
| ANSI Lumenów w trybie Eco | 150 ANSI Lumen |
| Rozdzielczość | 960 x 540 WSVGA |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Kontrast | 1 000 :1 |
| Szumy urządzenia | 30 dB |
| Żywotność lampy | 30 000 |
| Najmniejsza Dystans projekcyjny | 120 cm |
| Maksymalna Dystans projekcyjny | 300 cm |
| Najmniejsza Współczynnik rzutu | 1,2 |
| Maksymalna Współczynnik rzutu | 1,2 |
| Najmniejsza Poziomy Lens-Shift | 0% |
| Maksymalna Poziomy Lens-Shift | 0% |
| Najmniejsza Pionowy Lens-Shift | 0% |
| Maksymalna Pionowy Lens-Shift | 0% |
| Pozioma korekcja Keystone | 40% |
| Pionowa korekcja Keystone | 40% |
| wejścia | 1x HDMI , 1x USB-A |
| Technologia Wireless | WiFi , bluetooth |
| Szerokość produktu | 14,6 cm |
| Wysokość produktu | 10,55 cm |
| Głębokość produktu | 9,45 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor | Srebrny |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 24 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Obliczanie powierzchni projekcyjnej
Rozmiar obrazu:
Format
Format
Bezpieczeństwo produktu
| Producent |
|---|
| XGIMI |
| No.1129, Shijicheng Road / Building No.4, Zone A |
| 610095 Chengdu High-tech Zone, Sichuan Pilot Free Trade Zone |
| China |
| 49 3722 713-8500 |
| service@xgimi.com |
