

18 247,65 zł*
42,00 zł
- Obszar zastosowania Duże Pokoje, średnie pokoje
- Rozdzielczość 3840 x 2160 4K UHD
- Pole widzenia 81°
- Technologia Wireless WiFi, bluetooth


Informacje dot. produktu
Idealna współpraca podczas spotkań hybrydowych
Zapewnijcie Państwo najwyższej jakości wideokonferencje w swojej firmie. System Yealink MVC S50-C5U Microsoft Teams Rooms to idealne rozwiązanie do wideokonferencji dla firm, które chcą optymalnie wyposażyć swoje sale konferencyjne. Niezależnie od tego, czy łączycie się Państwo z współpracownikami pracującymi w domu, czy w innych lokalizacjach, system ten sprawia, że współpraca jest bardziej intuicyjna i płynna niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki natywnej integracji z Microsoft Teams Rooms można rozpocząć spotkanie jednym kliknięciem i zwiększyć wydajność.
Najważniejsze informacje zapewniające wydajne spotkania
- Smart funkcje AI dla większej interakcji: zaawansowana potrójna kamera automatycznie wykrywa i śledzi mówców. Dzięki temu wszyscy w pomieszczeniu są doskonale widoczni, co znacznie poprawia komunikację dla wszystkich uczestników, nawet tych zdalnych.
- Intuicyjna obsługa, natychmiastowa gotowość do pracy: duży panel dotykowy o przekątnej 11,6 cala umożliwia dziecinnie proste sterowanie wszystkimi funkcjami spotkania. Wystarczy jedno naciśnięcie palcem, aby rozpocząć konferencję lub udostępnić treści.
- Krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku: cieszcie się Państwo ostrym obrazem w rozdzielczości Ultra HD i czystym dźwiękiem wypełniającym pomieszczenie. Dzięki profesjonalnym kamerom i inteligentnym funkcjom audio, Meetingbar A50 zapewnia, że każde słowo jest zrozumiałe, a każdy szczegół widoczny.
- Automatyczne wykrywanie pomieszczenia: wbudowany czujnik RoomSensor wykrywa, kiedy osoby wchodzą do pomieszczenia. System włącza się automatycznie i jest natychmiast gotowy do spotkania. Oszczędza to czas i eliminuje niepotrzebne oczekiwanie.
Szczegółowe funkcje zapewniające wciągającą współpracę
Łatwe udostępnianie treści
Dzięki Yealink MVC S50-C5U można elastycznie i łatwo udostępniać treści. System obsługuje zarówno transmisję bezprzewodową, jak i przewodową, dzięki czemu mogą Państwo wyświetlać prezentacje, dokumenty i filmy w doskonałej jakości 1080p bezpośrednio z laptopa na ekranie. Dodatkowe złącza HDMI w mini komputerze MCore 4 umożliwiają nawet prezentację multimediów 4K bez utraty jakości.
Wydajna technologia AI dla nowego wymiaru komunikacji
Inteligentny MeetingBar A50 jest wyposażony w system trzech kamer o rozdzielczości 50 MP. Sztuczna inteligencja (AI) zapewnia funkcje takie jak IntelliFocus i Video Fence, które automatycznie rozpoznają i kadrują osoby mówiące. Tworzy to dynamiczne wrażenie spotkania, tak jakby wszystkie były w tym samym pomieszczeniu. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia automatyczna fizyczna osłona kamery.
Efektywne zarządzanie przestrzenią dzięki danym w czasie rzeczywistym
Dołączony czujnik RoomSensor to coś więcej niż tylko czujnik ruchu. Nie tylko wykrywa obecność osób, ale także mierzy ważne dane środowiskowe, takie jak temperatura i wilgotność. Informacje te są wyświetlane w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu MTouch Plus, co umożliwia inteligentne sterowanie pomieszczeniem i optymalną temperaturę podczas konferencji.
Kompleksowy zakres dostawy dla kompletnego rozwiązania
Yealink MVC S50-C5U to kompletne i gotowe do użycia rozwiązanie. Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do profesjonalnych wideokonferencji w średnich i dużych salach konferencyjnych:
- MCore 4: mini komputer PC stanowiący serce systemu, wyposażony w wydajny procesor Intel Ultra5.
- MTouch Plus: intuicyjny panel dotykowy o przekątnej 11,6 cala do łatwego sterowania.
- RoomSensor: inteligentnyczujnik do wykrywania obecności i danych środowiskowych.
- MeetingBar A50: all in one pasek do wideokonferencji, który łączy w sobie kamerę, mikrofon i głośnik.
Wniosek
System Yealink MVC S50-C5U Teams Rooms to idealne rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Państwa spotkania hybrydowe. Łączy on w sobie inteligentną technologię, najwyższą jakość dźwięku i obrazu oraz niezrównaną łatwość obsługi w jednym kompleksowym pakiecie. Dzięki wydajnemu wyposażeniu i smart funkcjom jest to najlepszy wybór dla profesjonalnego środowiska wideokonferencyjnego w średnich i dużych salach konferencyjnych. Ułatw współpracę w swojej firmie i zapewnij wszystkim uczestnikom płynne doświadczenie spotkań – niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Jako specjaliści w dziedzinie technologii konferencyjnej chętnie pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiedniego wyposażenia sali konferencyjnej. Prosimy o kontakt!
Dane techniczne
| Nazwa | Yealink MVC S50-C5U System Microsoft Teams Rooms dla średnich i dużych sal konferencyjnych |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000036283 |
| GTIN/EAN | 6938818323797 |
| SKU | 1103846 |
| Nazwa modelu | MVC S50-C5U |
| Marka | Yealink |
| Typ produktu | System wideokonferencyjny |
| Obszar zastosowania | Duże Pokoje , średnie pokoje |
| Typ panelu | IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 4K UHD |
| Przekątna | 11,6 " |
| FPS | 60 fps |
| Typ fokusa | fokus manualny i automatyczny |
| Cyfrowy zoom | 8 |
| System operacyjny | Windows |
| Pole widzenia | 81° |
| Technologia Wireless | WiFi , bluetooth |
| Waga | 6 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Yealink (Europe) Network Technology B.V. |
| Keizersgracht 62 |
| 1015CS Amsterdam |
| Netherlands |
| EUROPE@yealink.com |
