belkin-hersteller-header

Świat marki Belkin na targach visunext

Odkryj ładowarki, rozwiązania sieciowe i wiele innych produktów od Belkin!

Odkryj wszechstronne produkty Belkin, które pomogą Ci płynnie zintegrować technologię i usprawnić cyfrowe życie. Od niezawodnych rozwiązań sieciowych i bezprzewodowych ładowarek po praktyczne akcesoriado urządzeń mobilnych, Belkin oferuje innowacyjne rozwiązania dla domu, biura i w podróży.

Korzystaj z produktów Belkin, aby zoptymalizować swoją sieć, wydajnie ładować urządzenia i zmaksymalizować swoje cyfrowe doświadczenie.

Firma Belkin została założona w 1983 roku w Kalifornii przez Cheta Pipkina. Firma rozpoczęła działalność jako mały start-up i szybko rozwinęła się w wiodącego producenta elektroniki i produktów technologicznych. Od samego początku Belkin kładł duży nacisk na innowacyjność, jakość i łatwość obsługi. Dzięki szerokiej gamie produktów, w tym akcesoriów sieciowych, kabli, ładowarek, rozwiązań inteligentnego domu i wielu innych, Belkin oferuje rozwiązania dla różnych obszarów zastosowań .

Marka zasłynęła z niezawodnych produktów, które upraszczają i ulepszają cyfrowe życie. Od sieci domowych po łączność mobilną, Belkin oferuje rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie

Seria produktów Belkin

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy nadal masz otwarte pytania?

Chętnie doradzimy również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe już teraz.