smart-hersteller-header

Świat marki SMART na targach visunext

Odkryj wyświetlacze, lampy do projektorów i wiele innych produktów od SMART!

Jako wiodąca marka, SMART oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii interaktywnych w instytucjach edukacyjnych i firmach. Szeroka gama produktów obejmuje interaktywne wyświetlacze, tablice i oprogramowanie wykorzystywane w salach lekcyjnych, salach konferencyjnych i innych środowiskach pracy.

Dzięki SMART możesz doświadczyć interaktywnej nauki, efektywnych prezentacji i pracy zespołowej. Dowiedz się więcej o naszych produktach i odkryj, jak SMART może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Treść

Firma SMART została założona w 1987 roku przez Nancy Knowlton i Davida Martina. Firma rozpoczęła działalność jako producent tablic i szybko stała się pionierem w dziedzinie technologii interaktywnych.

Produkty SMART zrewolucjonizowały sposób, w jaki ludzie współpracują i uczą się w instytucjach edukacyjnych i firmach. Łącząc innowacyjny sprzęt i oprogramowanie, SMART umożliwia interaktywne i wciągające doświadczenie, które promuje zaangażowanie i współpracę. Marka SMART oznacza wysoką jakość, niezawodność i łatwość użytkowania. Dzięki technologii SMART użytkownicy mogą płynnie dzielić się informacjami i pomysłami, kreatywnie współpracować i tworzyć inspirujące prezentacje. Odkryj szeroką gamę produktów SMART i doświadcz korzyści płynących z efektywnej i interaktywnej komunikacji.

Odkryj serię wyświetlaczy SMART Display

smart-board-6000s-serie

SMART Display serii 6000S

 • Technologia dotykowa: HyPr Touch z InGlass™
 • Rozmiary ekranu: 65", 75", 86"
 • Czujniki światła otoczenia, wilgotności, temperatury i zbliżeniowe
 • Jasność (maks.): ≥ 350 cd/m²
 • Dołączone narzędzia: 2 długopisy, 2 gąbki
smart-board-mx-serie

SMART Display Series MX

 • Technologia dotykowa: HyPr Touch™ z zaawansowaną technologią IR
 • Rozmiary ekranu: 55", 65", 75", 86"
 • Czujniki światła otoczenia Jasność (maks.): ≥ 350 - 400 cd/m²
 • Narzędzia w zestawie: 2 długopisy
smart-board-gx-serie

SMART Display serii GX

 • Technologia dotykowa: Zaawansowana technologia IR
 • Rozmiary ekranu: 65", 75", 86"
 • Czujniki oświetlenia otoczenia
 • Jasność (maks.): ≥ 400 cd/m²
 • Dołączone narzędzia: 2 pióra

Zalety monitorów SMART w skrócie

persoenliches-gespraech-nobubble

Angażująca interaktywność

Monitory SMART oferują liczne korzyści dla interaktywnej współpracy. Dzięki wysokiej jakości ekranom dotykowym umożliwiają precyzyjne rozpoznawanie dotyku, zapewniając płynną interakcję. Użytkownicy mogą bez wysiłku dzielić się pomysłami i współpracować nad projektami. Responsywna obsługa doty kowa zapewnia intuicyjną obsługę i zwiększa wydajność. Wyświetlacze SMART umożliwiają interaktywne prezentacje i udostępnianie treści w czasie rzeczywistym, zachęcając do dynamicznego dialogu i zwiększając efektywność spotkań i projektów zespołowych
Wyświetlacz z ikonami i słońcem

Imponująca jakość

Wyświetlacze SMART oferują wyjątkową jakość i rozdzielczość obrazu. Dzięki żywym kolorom i ostrym jak brzytwa szczegółom, prezentują treści z najwyższą wyrazistością. Oszałamiająca prezentacja wizualna zwiększa efekt wizualny i zawartość informacyjną prezentacji, filmów i obrazów. Wyświetlacze SMART tworzą wciągające wrażenia wizualne, które przyciągają uwagę widzów. Niezależnie od środowiska, poprawiają jakość prezentacji i ożywiają treści.
praesentation-nobubble

Współpraca

Monitory SMART oferują rozbudowane funkcje ułatwiające współpracę i interakcję. Dzięki wbudowanym narzędziom, takim jak udostępnianie ekranu i wspólna edycja dokumentów, umożliwiają one efektywną pracę zespołową. Bezprzewodowe udostępnianie i kontrola treści z różnych urządzeń sprawiają, że współpraca jest bardziej elastyczna. Funkcje współpracy monitorów SMART zachęcają do aktywnego uczestnictwa i wydajnej pracy podczas spotkań i szkoleń.
touch-display-nobubble

Łatwa obsługa

Wyświetlacze SMART oferują przyjazne dla użytkownika oprogramowanie ułatwiające obsługę. Przejrzysty interfejs użytkownika i łatwe do zrozumienia elementy sterujące umożliwiają szybki dostęp do różnych funkcji. Oprogramowanie oferuje liczne opcje dostosowywania wyświetlaczy. Płynna integracja z innymi urządzeniami i systemami operacyjnymi zapewnia kompatybilność i optymalne wykorzystanie. Dzięki łatwemu w obsłudze oprogramowaniu użytkownicy mogą bez wysiłku tworzyć, edytować i udostępniać prezentacje i treści, zwiększając wydajność i produktywność

Najważniejsze cechy produktu SMART

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy nadal masz otwarte pytania?

Chętnie doradzimy również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam swoje dane kontaktowe już teraz.