Nowe


43 048,77 zł*
Ceny zawierają podatek VAT.
Czas dostawy 11-15 dni roboczych
Wysyłka od 42,00 zł
Numer produktu: 1000038464
- Typ obiektywu Zoom
- Najmniejsza Współczynnik rzutu 1,67
- Maksymalna Współczynnik rzutu 2,9


Informacje dot. produktu
Projektory DLP z trzema chipami Panasonic ET-D3LES250 – obiektyw zmiennoogniskowy 1,79–2,59:1
4K+ 1,79–2,59:1, 4K / WUXGA 1,67–2,41:1, 4K / WUXGA 2,00–2,90:1, SXGA+ 1,80–2,61:1
Kompatybilne projektory: PT-RQ45K , PT-RZ44K, PT-RQ35K2, PT-RZ34K2, PT-RQ35K, PT-RZ34K, PT-RQ32K, PT-RZ31K, PT-RS30K, PT-RQ25K, PT-RZ24K, PT-RQ18K, PT-RZ17K, PT-RZ14K, PT-RQ22K, PT-RZ21K, PT-RS20K, PT-RZ16K, PT-HTQ20
Dane techniczne
| Nazwa | Panasonic ET-D3LES250 Obiektyw zmiennoogniskowy do projektora DLP z trzema chipami o zakresie ogniskowej 1,79–2,59:1 |
|---|---|
| Numer artykułu | 1000038464 |
| SKU | ET-D3LES250 |
| Nazwa modelu | ET-D3LES250 |
| Numer WEEE | DE49609898 |
| Marka | Panasonic |
| Typ produktu | Objektyw do projektora |
| Typ obiektywu | Zoom |
| Najmniejsza Współczynnik rzutu | 1,67 |
| Maksymalna Współczynnik rzutu | 2,9 |
| Szerokość produktu | 17,7 cm |
| Wysokość produktu | 15,4 cm |
| Głębokość produktu | 26,5 cm |
| Waga | 4 kg |
| Kolor | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Czas trwania gwarancji | 24 Miesiące |
| Typ gwarancji | BringIn-Service Informacje dotyczące usług i wsparcia |
Bezpieczeństwo produktu
| Osoba odpowiedzialna za UE |
|---|
| Panasonic Deutschland |
| Winsbergring 15 |
| 22525 Hamburg |
| Germany |
| panasonic.de@eu.panasonic.com |