jabra_panacast_20_evolve2_30_uc_remote

Porady dotyczące produktów Jabra

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem!

Dzięki gamie zestawów słuchawkowych, głośników, produktów do wideokonferencji oraz kamer internetowych, Jabra zapewnia kluczowe elementy nowoczesnego, cyfrowego miejsca pracy. Dowiedz się, które produkty Jabra najlepiej spełniają Twoje potrzeby. Pomoże Ci w tym nasz przewodnik!

Treść
Zestaw Barco Jabra

Barco i Jabra Try & Buy

Przetestuj bezpłatnie to rozwiązanie do wideokonferencji w swojej sali konferencyjnej

Dlaczego warto kupić Jabra?

W przypadku produktu Jabra oczekujesz nie tylko najlepszej technologii i wydajności, ale także zawsze najwyższej jakości wykonania!

Od ponad 150 lat Jabra jest pionierem w dziedzinie technologii mikrofonów i słuchawek do użytku osobistego, biznesowego i medycznego. Na przykład pierwszy mikrofon z redukcją szumów został opracowany przez Jabra. Obecnie duńska firma wykorzystuje swoją wiedzę również do opracowywania nowoczesnych rozwiązań w zakresie wideokonferencji i ujednoliconej komunikacji.

banner_warum_jabra_kaufen

Zestawy słuchawkowe Jabra do biura i pracy hybrydowej

Gdy przychodzi do znalezienia odpowiedniego zestawu słuchawkowego do biura lub biura domowego, często masz do czynienia z ogromnym wyborem marek i modeli. Jabra jest jednym z niewielu dostawców, u którego masz pewność dokonania właściwego wyboru. Dzieje się tak dlatego, że każdy produkt Jabra został zaprojektowany tak, aby spełnić potrzeby użytkownika.

banner_jabra_headsets_kopfh__rer_b__ro

Do użytku w środowisku biurowym lub w prywatnym miejscu pracy Jabra wprowadza dwie serie produktów: Jabra Evolve2 i Jabra Engage.

Czego można oczekiwać od zestawów słuchawkowych Jabra

Co jest ważne w zestawie słuchawkowym Jabra? Oprócz dobrej jakości dźwięku, jest to z pewnością zrównoważone połączenie łączności , zgodności, komfortu noszenia i licznych funkcji.

banner_jabra_headsets_kopfh__rern

Dowiedz się tutaj, co szczególnie podoba nam się w zestawach słuchawkowych Jabra!

Zestawy słuchawkowe Jabra: Najważniejsze cechy wyjaśnione w prosty sposób

Wszystkie zestawy słuchawkowe Jabra są wyposażone w kilka wygodnych funkcji .Niektóre funkcje, takie jak ANC (Active Noise Canceling), poprawiają jakość odtwarzania dźwięku poprzez odfiltrowanie zewnętrznych hałasów. Inne, takie jak PeakStop, trwale chronią słuch przed nadmiernym poziomem głośności.

jabra_wichtige_features_einfach_erkl__rt

Poniżej wyjaśniamy najpopularniejsze funkcje:

Zestawy głośnomówiące Jabra do biura

Dzięki serii Speak firma Jabra wprowadza biurowy zestaw głośnomówiący, który można doskonale zintegrować z każdym pokojem narad lub salą konferencyjną. Kompaktowa obudowa urządzeń Speak zawiera najnowocześniejsze technologie dla nowoczesnej komunikacji biznesowej.

Zestaw głośnomówiący

Urządzenia głośnomówiące Jabra Speak są kompatybilne z niemal wszystkimi popularnymi platformami UC (Unified Communication): Microsoft Teams, Zoom, Google Meet i wieloma innymi. Moduły Speak można łatwo podłączyć przez Bluetooth lub kabel do laptopów, tabletów, a nawet telefonów stacjonarnych.

Pasmo przenoszenia większości zestawów słuchawkowych Jabra podczas słuchania muzyki mieści się w przybliżeniu w zakresie od 20 Hz do 20 000 kHz. Jest to typowe pasmo dla ludzkiego ucha, w którym można odbierać wszystkie częstotliwości.

Pasmo przenoszenia w przypadku odtwarzania mowy jest nieco mniejsze. Tutaj pokrywa się zakres częstotliwości od około 150 Hz do 6800 kHz. Nie jest to jednak wadą, ponieważ mowa jest najlepiej lub najwyraźniej odbierana w tym zakresie częstotliwości. Małe pasmo przenoszenia jest również typowe dla mikrofonów. Tutaj również typowe jest 150 Hz do 6800 kHz.

Serie Jabra Speak : oto różnice

Aby pomóc Ci szybko znaleźć odpowiedni zestaw Jabra Speak, zebraliśmy najważniejsze cechy poszczególnych zestawów głośnomówiących Speak.

Najważniejsze cechy zestawów Jabra Speak Series

Systemy wideokonferencyjne Jabra

Wideokonferencje, telefonia wideo i komunikacja za pośrednictwem sieci cyfrowych są obecnie częścią naszego codziennego życia, zarówno w naszych miejscach pracy, jak i w przestrzeni prywatnej. Jakość obrazu i dźwięku odgrywa tu decydującą rolę: to, w jaki sposób doświadczamy i rozumiemy siebie nawzajem, zależy w dużej mierze od zastosowanej technologii i jej jakości.

banner_jabra__videokonferenzsysteme

Dzięki serii produktów Jabra PanaCast, Jabra wprowadza trzy rozwiązania wideo, które spełniają zapotrzebowanie na doskonałą jakość obrazu podczas połączeń wideo. W połączeniu z rozwiązaniami głośnomówiącymi z serii Jabra Speak, możesz doświadczyć kultury połączeń wideo i wideokonferencji w nowy sposób.

Jabra PanaCast 50

Jabra PanaCast 50 jest rozwiązaniem wideokonferencyjnym typu "wszystko w jednym". Zaprojektowany jako wideobar, system wideokonferencyjny łączy w sobie zarówno komponenty wideo, jak i audio.

banner_jabra_panacast_50
videokonfkamera-nobubble

PanaCast 50 posiada multikamerę o rozdzielczości obrazu 4K UHD i panoramicznym polu widzenia 180°. Zapewnia to atrakcyjny obraz oraz to, że wszyscy uczestnicy spotkania są widoczni przez cały czas. Dzięki płynnemu połączeniu trzech indywidualnych widoków z kamer, ogólny obraz pozostaje w dużej mierze wolny od silnych zniekształceń perspektywy.

Głośnik Icon

PanaCast 50 jako jedyna z trzech kamer PanaCast posiada wbudowane mocne głośniki i mikrofony. Dzięki temu instalacja jednego urządzenia jest wystarczająca do rozpoczęcia profesjonalnych wideokonferencji. System wideokonferencyjny PanaCast 50 polecamy do stosowania w pomieszczeniach o wymiarach do 4,5 x 4,5 metra.

zoom-nobubble

Funkcje Jabra Intelligent Zoom i Virtual Director poprawiają dynamikę wideokonferencji. Obie funkcje reagują na ruchy mówców i uczestników spotkania dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji i odpowiednio dostosowują przekrój obrazu i powiększenie.

Jabra PanaCast

Jabra PanaCast jest kompaktowym rozwiązaniem do prowadzenia wideokonferencji w małych salach konferencyjnych. W przeciwieństwie do PanaCast 50, ten model nie posiada głośników. Z drugiej strony, ten model PanaCast jest znacznie mniejszy, co pozwala na łatwą instalację w każdym pomieszczeniu. W przypadku wyjścia audio polecamy rozwiązania głośnomówiące z serii Jabra Speak.

banner_jabra_panacast
videokonfkamera-nobubble

Podobnie jak PanaCast 50, PanaCast jest wyposażony w multikamerę o rozdzielczości obrazu 4K UHD i panoramicznym polu widzenia 180°.

Również tutaj zastosowano funkcję inteligentnego zoomu Jabra: wykrywa ona wszystkich uczestników w pomieszczeniu i odpowiednio dostosowuje przekrój obrazu.

Ikona prosta obsługa

PanaCast oferuje kolejną unikalną funkcję z funkcją PanaCast Whiteboard. W tym przypadku analogowa tablica znajdująca się w pomieszczeniu jest przenoszona na spotkanie za pomocą sztucznej inteligencji. Dowiedz się, co to jest i jak możesz z tego skorzystać w tym filmie.

jabra_panacast__462x277-removebg-preview

Jabra PanaCast

 • kompaktowe rozwiązanie do wideokonferencji
 • wielokamerowe rozwiązanie 13MP 4K UHD 30fps (wolne od opóźnień pole widzenia 180°)
 • zgodność z wszystkimi platformami UC (np. Zoom, MS Teams itp.)
 • liczenie osób przez całą dobę (analiza pomieszczenia za pomocą Jabra Xpress)
 • certyfikat Microsoft Teams
 • inteligentny zoom
 • tablica PanaCast

Jabra PanaCast 20

Jabra PanaCast 20 to osobiste rozwiązanie wideo/kamera internetowa. Konstrukcja jest oparta na klasycznych kamerach internetowych. W związku z tym użycie zestawu Jabra PanaCast 20 jest zalecane dla osobistego miejsca pracy w biurze lub biurze domowym.

banner_jabra_panacast_20
videokonferenz-nobubble

Jabra PanaCast 20 posiada kamerę 4K UHD o niesamowitej szczegółowości. Inteligentna optymalizacja światła pomaga w słabych warunkach oświetleniowych. Dostosowuje obraz tak, aby osoba przed kamerą była zawsze dobrze oświetlona i łatwo widoczna.

persoenliches-gespraech-nobubble

Funkcja inteligentnego powiększenia jest również dostępna w zestawie Jabra PanaCast 20. Dostosowuje ona obraz w taki sposób, aby część obrazu była zawsze optymalnie wyrównana z głośnikiem.

screen-mirror-nobubble

Tryb Picture-in-picture pozwala na udostępnienie zbliżenia w oknie głównym, podczas gdy kontynuacja prezentacji odbywa się w mniejszym oknie.

thumbnail_panacast20
jabra_panacast_20_produktbild-removebg-preview

Jabra PanaCast 20

 • jakość wideo 4K UHD 13MP
 • inteligentna optymalizacja oświetlenia
 • łatwe parowanie z zestawami Jabra Evolve lub Speak Series
 • inteligentny zoom
 • tryb "obraz w obrazie"
 • zgodność z wszystkimi platformami UC
kachel_monitore

Monitory

kachel_green_screen

Zielone ekrany

kachel_schreibtisch

Ergonomiczne biurka

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.