shutterstock_792158590_blue_box-b

Rozwiązania dla klientów biznesowych

Prezentacja produktów na stoisku targowym z interaktywnymi wyświetlaczami

Wystarczy zaprezentować swoje produkty lub usługi na interaktywnym wyświetlaczu i w atrakcyjny sposób przedstawić zalety swojej oferty! Szczególnie na stoisku targowym możesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i szybciej ich przekonać.

Treść

Nie każdy wyświetlacz nadaje się w równym stopniu do zastosowania na stoisku targowym. W zależności od treści, wyświetlacze muszą oferować odpowiedni kształt, wymiary, rozdzielczość i jasność . Na przykład treść 4K na zbyt małym wyświetlaczu nie przyniesie zamierzonego efektu. Dlatego wskazana jest wcześniejsza konsultacja z jednym z naszych ekspertów!

panorama6_b_v3

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla prezentacji na stoisku targowym

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla stoisk wystawienniczych o dowolnej wielkości. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całym montażem wyposażenia.

Interaktive-Displays-381x293

Ekspozycje stoisk wystawowych

 • Dobrze nadaje się do małych i dużych stoisk wystawowych
 • Możliwość wyboru różnych intensywności światła dla różnych środowisk
 • Dyskretna, oszczędzająca miejsce integracja w stoisku wystawowym
 • W razie potrzeby wewnętrzne odtwarzacze znaków informacyjnych do samodzielnego użytku
 • Brak kosztów konserwacji
 • Możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu (opcjonalnie stojak rolkowy)
Żarówka z ikoną

Jasność

W zależności od lokalizacji witryny sklepowej, wyświetlacz powinien oferować jasność 500 cd/m² lub wyższą. Przy silniejszym padaniu światła wskazane są 800 cd/m².
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub 4K (3.840 x 2.160) w formacie 16:9. Rozdzielczość powinna być uzależniona od wielkości wyświetlacza i wyświetlanych treści.
Elastyczność ikony

Funkcja Pivot

W przypadku wielu stanowisk wystawienniczych kluczowe jest, aby wyświetlacz mógł być obsługiwany w pionie, a nie w poziomie, na przykład podczas pokazywania mody. Poszukaj tej funkcji przy zakupie wyświetlacza, jeśli pożądana jest pionowa instalacja wyświetlacza.

Nasze zalecenia dotyczące wyświetlaczy

Wskazówka eksperta:

Jeśli wyświetlacz nie jest na stałe zintegrowany ze stojakiem i często zmienia swoje położenie, na przykład dlatego, że jest używany interaktywnie, użyj stojaka mobilnego. Pozwala to na łatwe przemieszczanie wyświetlacza, a jednocześnie zapewnia bezpieczne mocowanie.
Digital-Signage-Player-373x158

Odtwarzacz Digital Signage do wystaw i prezentacji

 • Dobrze nadaje się do małych i dużych stoisk wystawienniczych
 • Obsługa różnych formatów treści
 • Dyskretna, oszczędzająca miejsce integracja na wyświetlaczu
 • W razie potrzeby odtwarzanie przez WLAN lub LAN
Ikona różne formaty

Obsługiwane formaty

Jeśli nie jesteś ograniczony do małej liczby formatów dla treści, wysokiej jakości odtwarzacze signage oferują większą liczbę obsługiwanych formatów.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1,920 x 1,080) w formacie 16:9 lub 4K (3,840 x 2,160) w formacie 16:9 powinny być wspierane przez odtwarzacz signage, aby zapewnić mu przyszłość na kolejne lata.
Icon Power

PoE

W wielu miejscach osobne zasilanie dla odtwarzacza signage nie jest możliwe. Dlatego ma sens, jeśli obsługuje on PoE (Power over Ethernet). W ten sposób jest on zasilany przez kabel LAN. Ważne jest przy tym, aby do sieci doprowadzona była wystarczająca ilość prądu.

Nasze rekomendacje dotyczące odtwarzaczy digital signage

Wskazówka eksperta:

Tworząc treści, upewnij się, że są one zoptymalizowane pod kątem odtwarzacza digital signage. W ten sposób możesz mieć pewność, że jakość wyświetlania na stoisku jest optymalna i pozytywnie przemawia do klientów.
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.