shutterstock_293221436_blue_box-b

Zarządzanie sygnałami i odtwarzacze dla zastosowań signage

Prawie wszystkie pomieszczenia, od sklepów po salony fryzjerskie, mogą być doposażone w efektywne rozwiązania wyświetlania Digital Signage. Należy wziąć pod uwagę łączność i ścieżki transmisji sygnału, co oznacza, że wymagane kable i adaptery muszą być w miarę możliwości ułożone w pomieszczeniu w sposób niewidoczny. Dobrymi rozwiązaniami są tutaj kanały kablowe, panele łączące biurka i kanały kablowe.

Treść

Signage player jest zwykle używany do przesyłania treści. Możesz umieścić signage player za wyświetlaczem lub na projektorze , aby zaoszczędzić miejsce i podłączyć go do wyświetlacza za pomocą kabla LAN. Można również zapisać treść na karcie SD i odtwarzać ją na wyświetlaczu przez odpowiednie gniazdo kart.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

 • Doświadczenie AV z ponad 15 lat profesjonalnego doradztwa B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Zarządzanie sygnałami i rozwiązania dla graczy

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla sal eventowych. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem oraz wyborem.

WirelessHD-238x282

Zarządzanie sygnałem

 • Rozwiązania HDMI dla krótkich ścieżek sygnałowych 
 •  Rozwiązania HDBaseT dla długich ścieżek sygnałowych
 •  Bezprzewodowa transmisja sygnału dla obszarów BYOD 
 •  Sterowanie sygnałem w salach konferencyjnych 
 •  Kooperacyjne zarządzanie sygnałem dla sal konferencyjnych
Ikona Połączenie między urządzeniami

Urządzenia do zarządzania sygnałami

Nie należy oszczędzać na wyborze sprzętu do zarządzania sygnałem. Najlepsze źródła i urządzenia wyjściowe nie oferują żadnych korzyści, jeśli nie uwzględni się ścieżki transmisji. Zapytaj nas o najbardziej odpowiednią opcję transmisji dla Twojego projektu, aby uzyskać optymalny przekaz sygnału.

uebertragungsqualitaet-nobubble

Odtwarzanie szerokiej gamy urządzeń źródłowych

Różne interfejsy mają tę zaletę, że są przygotowane do odtwarzania najróżniejszych urządzeń źródłowych. Od notebooka przez tablet po odtwarzacz Blu-ray - w razie potrzeby można korzystać z najróżniejszych źródeł.

tools-nobubble

Planowanie i montaż

W idealnej sytuacji z zarządzania sygnałem widać tylko ograniczoną część urządzeń, na przykład w zbiorniku stołowym. Optymalne planowanie i instalacja ścieżek sygnałowych zapewnia nie tylko płynną transmisję obrazu, ale także atrakcyjny wygląd w pomieszczeniach.

Wskazówka eksperta:

Oprócz klasycznych kabli HDMI coraz większego znaczenia nabiera transmisja poprzez HDBaseT. Dzięki odległościom transmisji do 100 m za pomocą kabla Cat5e lub Cat6 w jakości Full HD, HDBaseT oferuje praktyczne korzyści, szczególnie w starszych budynkach, w których konieczna jest późniejsza instalacja okablowania transmitującego obraz.
Zuspieler-308x275

HDBaseT

 • Łączenie wszystkich sygnałów w jednym punkcie
 • Przekazywanie sygnałów przez jedną linię do projektora lub wyświetlacza
 • Różnorodność połączeń dla różnych urządzeń źródłowych
 • Oszczędność miejsca 
Ikona Połączenie między urządzeniami

Kompatybilność urządzeń

W celu optymalnego odtwarzania sygnału należy wyjaśnić, jak ma przebiegać odtwarzanie. W przypadku przesyłania chronionych treści cyfrowych należy zwrócić uwagę na kompatybilność urządzeń z HDCP. Nasi eksperci chętnie pomogą Ci w kwestii tego, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego odtwarzacza dla Ciebie.

Rozdzielczość ikony

Rezolucja

Full HD (1 920 x 1 080) w formacie 16:9 lub 4K (3 840 x 2 160) w formacie 16:9.

touch-nobubble

Funkcja dotykowa

Duża część pracy ma obecnie charakter cyfrowy. Wyświetlaczecz z wbudowanym komputerem typu slot-in staje się interaktywną mapą, powierzchnią roboczą i wieloma innymi elementami. Ułatwia on pracę, a jego zawartość może zostać wysłana lub wydrukowana. Funkcja dotykowa wspomaga obsługę.

Wskazówka eksperta:

Wyświetlaczecze mogą być również wykorzystywane w symulatorach pojazdów. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Ponadto jednostki nie muszą polegać na samym sprzęcie, co w innym przypadku wiąże się z jego konserwacją i naprawą po częstym użytkowaniu.

Unsere Signalmanagement Highlights

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.