vx-systemhaus-content-615x354_bluebox_b

Rozwiązania dla klientów prywatnych

Projektory i ekrany - kompletne rozwiązanie dla domu

Oferujemy naszym prywatnym klientom kompletne rozwiązania dla domu. Sprzęt do kina domowego zestawiony indywidualnie dla Ciebie: od projektora i ekranu po system kina domowego z dowolną konstelacją głośników surround i innych elementów audio.

Treść

Zapewniamy, że wybrane komponenty są nie tylko kompatybilne ze sobą, ale także mogą być optymalnie zintegrowane z pomieszczeniem. W tym celu wybieramy dla Państwa najbardziej odpowiednie projektory o parametrach technicznych wymaganych dla danego projektu.

Czy to do wyświetlania zdjęć, oglądania piłki nożnej, czy do przytulnych wieczorów kina domowego: Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni!

panorama8_b

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla klientów prywatnych

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla pomieszczeń o dowolnej wielkości. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, doborem i całym montażem urządzeń.

Acer-Beamer-transparent

Projektor do kina domowego

 • Dobrze nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń mieszkalnych
 • Możliwość wyświetlania powierzchni o szerokości do 3 metrów
 • Przesunięcie obiektywu i elastyczny układ optyczny zapewniają optymalną swobodę instalacji
 • Funkcje poprawiające jakość obrazu, np. kalkulacja międzyklatkowa
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

2500 lumenów (minimum) w przypadku projektorów LCD i 3500 lumenów (minimum) w przypadku projektorów DLP dla ekranu o szerokości około dwóch metrów w częściowo zaciemnionym salonie.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub 4K (3.840 x 2.160) w formacie 16:9. WUXGA (1 920 x 1 200) w formacie 16:10 jest alternatywą, jeśli szukasz jasnego projektora, na przykład do oglądania piłki nożnej.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Montaż sufitowy za pomocą uchwytu sufitowego lub umieszczenie na szafie, jeśli projektor posiada funkcję silnego przesunięcia obiektywu

Wskazówka eksperta:

Coraz więcej pomieszczeń mieszkalnych jest zautomatyzowanych. Na przykład dzięki rozwiązaniu wyzwalającemu można opuścić zmotoryzowany ekran po włączeniu projektora.
Canvas

Ekrany dla optymalnej przyjemności oglądania filmów

 • Dobrze nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń mieszkalnych
 • Możliwe są powierzchnie projekcyjne o szerokości do 3 metrów
 • Możliwość wyboru różnych typów ekranów
Wymiary ikony na płótnie

Szerokość ekranu

Szerokość ekranu powinna wynikać z rozstawu siedzeń. Połowa odległości między siedzeniami to szerokość ekranu. Nie zaleca się jednak szerokości większej niż 3 m, ponieważ w przeciwnym razie obraz nie będzie wystarczająco oświetlony.
Płótna z ikonami

Typ płótna

Rodzaj ekranu zależy od możliwości montażu. W salonie najczęściej stosuje się ekrany z roletami i silnikiem. Jeśli mamy do dyspozycji sufit podwieszany, można pomyśleć o ekranie wpuszczanym w sufit.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Ekrany manualne lub z napędem elektrycznym najlepiej montować na suficie lub ścianie. Przy montażu należy zwrócić uwagę, aby obraz był później umieszczony na wysokości oczu. W przypadku sufitów podwieszanych można zainstalować ekran wpuszczany w sufit. Upewnij się, że używasz pilota radiowego, ponieważ odbiornik i nadajnik pilota nie mają kontaktu wzrokowego.

Wskazówka eksperta:

Coraz więcej pomieszczeń mieszkalnych jest zautomatyzowanych. Na przykład dzięki rozwiązaniu wyzwalającemu można opuścić zmotoryzowany ekran po włączeniu projektora.

Projektory kina domowego - najważniejsze informacje

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.