Barco ClickShare_blue_box-b
Rozwiązania dla klientów biznesowych

Prosta bezprzewodowa transmisja obrazu do zastosowań profesjonalnych

Podczas konferencji, prezentacji i spotkań czas dostępny na podłączenie się do systemu jest często krótki. Znalezienie właściwej wtyczki w plątaninie kabli jest czasochłonne i prowadzi do frustracji. Bezprzewodowe systemy prezentacyjne bardzo w tym pomagają.

Treść

Wdrożenie systemu bezprzewodowej transmisji obrazu wymaga jednak wcześniejszego planowania. Należy wziąć pod uwagę kompatybilność urządzeń i systemów operacyjnych, a także integrację z istniejącą strukturą informatyczną.

panorama6_b_v3

Nasze mocne strony i kompetencje


  • Ponad 15 letnie doświadczenie w planowaniu systemów AV
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania do bezprzewodowej transmisji obrazu

Oferujemy następujące warianty rozwiązań do bezprzewodowej transmisji obrazu. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i kompletną dostawą urządzeń.

Barco-368x266

Łatwy transfer dzięki Barco ClickShare

 • szybkie połączenie bezprzewodowe z notebooka do wyświetlacza
 • odpowiednie dla kilku uczestników
 • nadajnik nie wymaga osobnego zasilania, tylko USB
 • dodatkowa funkcja nadajnika możliwa przez aplikację
 • w zależności od wersji, jeden lub dwa wyświetlacze mogą być zasilane jednocześnie
Obraz ikony

Przekazywanie obrazu

Transmisja obrazu w systemach Barco ClickShare doskonale nadaje się do prezentacji, obrazów i tekstów. Dla materiałów wideo rozwiązanie Barco nadaje się tylko w ograniczonym zakresie.

Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Instalacja

System ClickShare działa po stronie uczestnika zgodnie z zasadą Plug & Play. Właściwa instalacja nie jest konieczna. W razie potrzeby plik musi być wykonany, ale nie zainstalowany. Transmisja rozpoczyna się po naciśnięciu jednego przycisku.

Ikona 3 biegi

Zgodność

System Barco ClickShare jest kompatybilny z popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows i Mac . Istnieje również aplikacja dla systemów iOS i Android

Nasze rekomendacje Barco ClickShare

Wskazówka eksperta:

System Barco ClickShare może pracować z sygnałem wejściowym o rozdzielczości do 4K. Jednak na wyjściu wyświetla maksymalnie 1.920 x 1.200 pikseli. W przypadku wyższych rozdzielczości, np. wyświetlacza, jest on upscalowany. Tylko CSE-800 obsługuje bezpośrednie wyjście 4K.

benq-instashow-wdc10-wireless-hdmi-praesentationsloesung-remove

Przesyłanie obrazu za pomocą BenQ InstaShow

 • proste, bezprzewodowe połączenie z notebooka do monitora lub projektora
 • możliwość podłączenia do 32 użytkowników
 • przycisk nie wymaga osobnego zasilania
 • kompatybilny z różnymi urządzeniami końcowymi (WDC20)
 • w zależności od modelu, na jednym ekranie może pracować do 4 użytkowników
Obraz ikony

Przekazywanie obrazu

Bezprzewodowe przesyłanie obrazów, tekstów i prezentacji jest bardzo dobre i proste dzięki BenQ InstaShow. Wszystkie systemy posiadają również dodatkowy tryb wideo, co oznacza, że ten format również może być przesyłany bezprzewodowo w najlepszy możliwy sposób.
Połączenie ikon

Połączenie

W zależności od modelu, w notebooku wymagane są różne interfejsy. Pierwszy wariant potrzebuje do połączenia portu USB i HDMI. Drugi model potrzebuje tylko interfejsu USB-C.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Zgodność

Systemy BenQ InstaShow działają zgodnie z zasadą plug-and-play. Parujesz host z przyciskiem InstaShow, podłączasz go do notebooka i rozpoczynasz pożądaną transmisję obrazu.

Nasze rekomendacje BenQ InstaShow

Wskazówka eksperta:

Rozdzielczość wyjściowa systemów BenQ InstaShow mieści się w zakresie Full HD. Jednak większy model (WDC20) skaluje rozdzielczość wyjściową do 3840 x 2160. Oznacza to, że można również przesyłać treści UHD z notebooka do wybranego urządzenia wyjściowego.

WirelessHD-238x282

Wydajna bezprzewodowa transmisja HD

 • odpowiedni do zastosowań biznesowych i prywatnych
 • transmisja sygnału HDMI w trybie punkt-punkt
 • możliwość przesyłania sygnału o maksymalnej rozdzielczości WUXGA
 • zasilanie najlepiej przez USB
 • brak możliwości integracji z istniejącą siecią
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Bezprzewodowe systemy HD oferują zazwyczaj transmisję sygnału Full HD. Wyjątkiem jest celexon WHD30M, który jest w stanie transmitować sygnał WUXGA. Przy wyborze systemu Wireless HD należy zwrócić uwagę na wymaganą rozdzielczość.

Ikona 3 biegi

Zgodność

Bezprzewodowe systemy HD działają bez systemu operacyjnego i oprogramowania. Mogą więc być używane niezależnie od systemu PC. Można do nich podłączyć także odtwarzacze Blu-ray lub signage

Wtyczka do ikony

Zasilanie

Odbiornik i nadajnik systemów muszą być zasilane. Istnieją warianty, które wymagają zasilania sieciowego lub zasilania przez USB. Odbiorniki, które radzą sobie z napięciem złącza USB, można wygodnie podłączyć do projektorów lub wyświetlaczy wyposażonych w przewodzące prąd interfejsy USB.

Wskazówka eksperta:

Bezprzewodowe systemy HD mogą być wykorzystywane w codziennym biznesie lub w kinie domowym. W zależności od systemu, często oprócz konwencjonalnej transmisji obrazu mają możliwość transmisji 3D i dźwięku.

WLAN_WiFi-367x242

Szybkie doposażenie w sieci WLAN i WiFi

 • odpowiednie do prezentacji
 • odpowiednia do połączenia ad-hoc lub integracji z siecią
 • akceptowalna jakość obrazu
 • tylko warunkowo nadaje się do filmów wideo
 • często rozwiązania zastrzeżone
Połączenie ikon

Połączenie

Większość projektorów / wyświetlaczy nie posiada zintegrowanej sieci WLAN i musi być doposażona opcjonalnie. W tym celu dostępne są zazwyczaj rozwiązania specyficzne dla producenta oparte na USB. Rozwiązania innych firm mogą być często używane przez HDMI (MHL).

Transmisja Ikony

Jakość transmisji

W przypadku rozwiązań biznesowych jakość transmisji często nie jest tak dobra jak w przypadku rozwiązań konsumenckich. Dlatego zaleca się wykorzystywanie połączenia bezprzewodowego przede wszystkim do przesyłania prezentacji, tekstów i obrazów. Należy unikać przesyłania ruchomych materiałów graficznych.

Oprogramowanie Icon

Oprogramowanie

Aby móc korzystać z funkcji bezprzewodowych, zwykle potrzebne jest oprogramowanie producenta. Jest ono zwykle dostępne dla systemów Windows i Mac. W razie potrzeby oferowane są dodatkowe rozwiązania w postaci aplikacji dla systemów Android i iOS

Wskazówka eksperta:

Epson jest wiodącym producentem rozwiązań WLAN dla projektorów. Dotyczy to zarówno konfiguracji, transmisji, jak i bezpieczeństwa sieci. Jakość pozwala nawet na stosowanie w zabezpieczonych sieciach dużych korporacji.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.