Kino domowe z projektorami wyświetlające mecz piłkarski

przewodnik po visunext

Projektory do kina domowego na wydarzenie piłkarskie na dużym ekranie

Wyjaśniamy wszystko na temat projektorów, ekranów i rozwiązań audio!

Pokazujemy, co trzeba wiedzieć, szukając odpowiedniego projektora LCD i DLP na mundial! Fani piłki nożnej, entuzjaści kina domowego i profesjonaliści z branży hotelarskiej znajdą tutaj liczne rekomendacje produktów, instrukcje, a także projektory na mundial.

Treść

Jak świętować mistrzostwa świata w piłce nożnej zimą? Najlepszym sposobem jest salon w domu z projektorem piłkarskim i pasującym do niego ekranem projektora. Przetestowaliśmy wszystkie polecane produkty i zaktualizowaliśmy je dla maksymalnego komfortu i kompatybilności. Teraz nasz wybór projektorów i ekranów jest odpowiedni dla każdego entuzjasty piłki nożnej! Wolisz oglądać Mistrzostwa Świata na zewnątrz w ogrodzie na ekranie zewnętrznym? Następnie zebraliśmy ważne wskazówki w przewodniku zakupu projektorów do oglądania publicznego!

sport-nobubble-inverted

Idealne projektory piłkarskie - na co zwrócić uwagę?

Na co zwrócić uwagę w projektorze do transmisji piłkarskich? Jaka technologia najlepiej sprawdza się w projekcjach piłkarskich? Jakie są przydatne funkcje? Podsumowaliśmy 4 najważniejsze punkty, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze projektora piłkarskiego.

W tym filmie wyjaśniamy 5 powodów, dla których Acer H6815BD jest gorącym kandydatem dla fanów piłki nożnej i będzie świetnie wyglądał w każdym kinie domowym!

1. Moc światła (lumeny) - Jak jasny musi być projektor piłkarski?

Pokój dzienny z projektorem na stole, który wyświetla obraz na ekran

Projektor do piłki nożnej do salonu

Aby uzyskać dobrą jakość obrazu z projektorem w salonie, powinien on oferować co najmniej 3000 do 4000 lumenów . Należy jednak pamiętać o tym, że: Projektory LCD są nieco jaśniejsze niż projektory DLP o tej samej wartości lumenów. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na zakup projektora DLP, wybierz taki o wyższej wartości lumenów.

Ekran i projektory na tarasie

Używanie projektora na tarasie

Chciałbyś również korzystać z projektorów na tarasie? W przypadku gier odbywających się wieczorem projektor o jasności od 3 000 do 4 000 lumenów również może zapewnić doskonały obraz. W przypadku gier odbywających się po południu projektor musi być znacznie jaśniejszy. O tym, jakiego wyposażenia technicznego potrzebujesz do publicznego oglądania we własnym ogrodzie, dowiesz się z naszego przewodnika zakupu projektorów do publicznego oglądania.

2. Rozdzielczość - Jak ostry powinien być wyświetlany obraz?

Ikona 4K Ultra HD

Ultra ostry wyświetlacz dla entuzjastów kina domowego

Profesjonaliści kina domowego przysięgają na rozdzielczość 4K. Przy 3840 x 2160 pikseli oferuje ona czterokrotnie więcej pikseli niż Full HD, dzięki czemu zapewnia jeszcze ostrzejsze i bardziej szczegółowe projekcje.

Ikona Full HD 1080p

Odpowiednia rozdzielczość dla zwykłych widzów

Full HD stało się obecnie standardem i jest absolutnie wystarczające do okazjonalnego oglądania piłki nożnej lub wieczornego programu telewizyjnego. Ponieważ: z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli w formacie 16:9 zapewnia wystarczającą ilość pikseli dla meczów piłkarskich i filmów.

Żarówka z ikoną

Bonusowa wskazówka - tutaj można oglądać filmy i piłkę nożną w 4K

Wiele filmów jest już dostępnych na Blu-Ray w rozdzielczości 4K. Usługi streamingowe , takie jak Netflix, Amazon Prime i Disney+, również mają w swoim portfolio wiele filmów 4K. Dostawcy telewizji na żywo , tacy jak Sky Go, Telekom Magenta i DAZN, pokazują również wydarzenia sportowe, takie jak Puchar Świata w 4K. Jeśli więc szukasz współczesnego projektora, wybierz projektor 4K.

3. Connections - Jakie urządzenia chcesz podłączyć do projektora?

Icon Top Connections

Freestyle - Dzięki tym połączeniom Twoje projektory są jeszcze bardziej wszechstronne!

Złącze USB-C jest również coraz częściej wykorzystywane. Zwłaszcza nowe laserowe projektory telewizyjne często wykorzystują oprócz HDMI także złącze USB-C. Podobnie jak HDMI, USB-C również przesyła obraz i dźwięk w wysokiej jakości. Ponadto przez kabel USB-C przesyłane są dane i zasilanie. Ponieważ wiele tabletów, laptopów i telefonów komórkowych ma również port USB-C, można je podłączyć bezpośrednio do projektora. W ten sposób można przesyłać strumieniowo mecz piłkarski na laptopie i łatwo podłączyć go do projektora. W celu łatwej transmisji dźwięku niektóre projektory opierają się teraz na Bluetooth. Dzięki temu możesz podłączyć głośniki bezprzewodowo do projektora.

Połączenia ikon

Obowiązkowo - te połączenia są potrzebne!

Twoje nowe projektory powinny mieć co najmniej jedno złącze HDMI. Złącze HDMI przesyła sygnały wideo i audio cyfrowo i w wysokiej jakości. Przez złącze HDMI można podłączyć bezpośrednio do projektora konsole do gier, kije do streamingu lub odtwarzacze Blu-Ray. Twoje projektory powinny być również wyposażone w złącze jack 3,5 mm. Dzięki niemu możesz podłączyć do projektora zewnętrzny głośnik lub soundbar i w ten sposób znacznie poprawić swoje wrażenia dźwiękowe.

4. Funkcje - Co jeszcze powinny umieć Twoje projektory?

Nasze projektory piłkarskie - najważniejsze wydarzenia!

leinwandtyp-nobubble-inverted

Optymalny ekran do oglądania piłki nożnej

Podstawowym rozróżnieniem są ekrany mobilne i stacjonarne. Przy wyborze ekranu projekcyjnego ważne jest, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń pomiędzy ekranem a miejscem siedzącym. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszych wskazówkach dotyczących zakupu projektora.

Płótna z ikonami

Ekrany stacjonarne – Stadion w Twoim salonie!

Jeśli projektor jest na stałe zainstalowany w salonie, wówczas zalecamy ekran stacjonarny. Dzięki ekranowi stacjonarnemu wyposażasz swój salon lub piwnicę kina domowego optymalnie do długotrwałego użytkowania projektora. Ekrany stacjonarne montuje się w zależności od modelu na suficie lub na ścianie. Ekrany manualne i elektryczne można po użyciu zwinąć i w ten sposób zniknąć z pola widzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszym przewodniku zakupu ekranów projekcyjnych.

Icon Tripod Screen

Ekrany mobilne - idealne do spontanicznych spotkań

 Jeśli z projektora korzystasz tylko okazjonalnie lub często transportujesz rzutnik, najlepiej zdecydować się na ekran mobilny. Dzięki mobilnemu ekranowi i odpowiedniemu projektorowi do wydarzeń sportowych możesz zabrać ze sobą Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej gdziekolwiek się udasz. W przypadku ekranów mobilnych można wybierać między ekranami na statywie, ekranami ultramobilnymi i mobilnymi ekranami ramowymi. Poszczególne zalety znajdziesz w naszym przewodniku zakupu ekranów.

Nasze projektory - ciekawostki!

audio-nobubble-inverted

Nagłośnienie dla atmosfery stadionu

Tylko odpowiedni dźwięk stadionowy sprawia, że przeżycia piłkarskie są pełne! Wszystkie mecze piłkarskie są obecnie transmitowane w systemie Dolby Digital 5.1. Dzięki systemowi surround jesteś więc doskonale wyposażony. Ale mamy dla Ciebie również odpowiednie rozwiązanie na mobilne spotkanie kibiców.

surround-sound-nobubble

Soundbar i systemy surround - stadionowy dźwięk do salonu

Soundbar to proste i niedrogie wejście do kina domowego. Mieści się niepozornie pod telewizorem lub ekranem, a mimo to zapewnia imponujące tło dźwiękowe. System surround zapewnia o wiele bardziej wciągające wrażenia dźwię kowe! Już zestaw 5.1-kanałowy oferuje doskonałe wrażenia z kina domowego. Jeśli masz dużo miejsca i chcesz jeszcze intensywniej doświadczyć tylnej strefy odsłuchu, wybierz system 7.1. Ważne jest, aby Twój amplituner AV obsługiwał systemy 5.1 lub 7.1.

Icon Multiroom Speaker

Głośniki Multiroom - wrażenie piłki nożnej w każdym pomieszczeniu

Dzięki głośnikom Multiroom można zaopatrzyć w muzykę cały dom. W zależności od systemu i producenta ta sama muzyka może być odtwarzana w kilku pomieszczeniach lub równolegle różne utwory. Oczywiście można również wyprowadzić przez głośniki dźwięk kina domowego lub piłki nożnej i stworzyć w całym domu wrażenie stadionu!

Ikona Bluetooth

Głośnik Bluetooth - fan party w podróży

Głośniki Bluetooth są wyśmienite na imprezy dla kibiców w ogrodzie lub na tarasie. Głośnik Bluetooth można podłączyć do notebooka , smartfona lub tabletu przez Bluetooth z sygnałem audio. Wiele projektorów ma teraz także interfejs Bluetooth i można je podłączyć bezpośrednio do głośnika.

Który ekran i projektory są właściwe?

Jeśli szukasz odpowiedniego ekranu do swoich projektorów, nasi eksperci ds. produktów chętnie Ci pomogą!

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.
Doradztwo na żywo
Doradztwo i kontakt