Wyświetlacz digital signage Panasonic TH 55LFV70 w dużej hali

Rozwiązania dla klientów biznesowych

Efektywne wykorzystanie ścian wideo

Ściany wideo to najlepsza przestrzeń reklamowa dla Twoich usług i produktów. Imponujące gigantyczne powierzchnie wyświetlające przyciągają wzrok i docierają do Twoich potencjalnych klientów jak żadne inne rozwiązanie digital signage.

Treść

Aby efektywnie wykorzystać ścianę wideo, już przy wyborze poszczególnych modułów należy zwrócić uwagę na wiele różnych właściwości technicznych. Na przykład odległość między poszczególnymi pikselami i grubość ramki są decydujące dla minimalnej odległości oglądania, a tym samym dla ogólnego efektu ściany wideo.


Z tego powodu przed dokonaniem zakupu zdecydowanie zalecamy wcześniejsze konsultacje produktowe, obejmujące planowanie rozwiązania ściany wideo.


Od ponad 15 lat doradzamy i wspieramy naszych klientów we wszystkich projektach związanych z digital signage i ścianami wideo. Pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu i przejmujemy za Ciebie kompletne wdrożenie!

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

  • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
  • rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
  • doskonałe wsparcie klienta
  • szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla ścian wideo

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla każdej lokalizacji. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, doborem i dostawą odpowiednich urządzeń.

Pojedynczy moduł ściany LED dla rozwiązania ściany wideo

Ściana LED

  • dobrze nadaje się do digital signage i dużych sal konferencyjnych
  • możliwość realizacji różnych rozmiarów obrazu
  • w zależności od zastosowania można wybrać różne gęstości pikseli
Ikona Pixel Pitch

Gęstość pikseli

Ściany LED składają się z wielu szafek. Każda szafka ma określoną gęstość pikseli, która reprezentuje ostrość obrazu, który można później rozpoznać. W zależności od projektu szukaj wysokiej gęstości pikseli (1,5 mm pixel pitch, np. dla sal konferencyjnych) lub niższej gęstości pikseli (2,5 mm, np. dla reklam wewnętrznych na wysokich ścianach).
Rozdzielczość ikony

Rezolucja

Ściany LED dostępne są w rozdzielczościach od Full HD do 4K. W przypadku ścian, gdzie widz znajduje się bliżej, zalecany jest wyświetlacz 4 K. Jeśli widz patrzy z dalszej odległości, na przykład na tablice reklamowe, często wystarczy wyświetlacz Full HD.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Ściany LED są instalowane na ścianie. Upewnij się, że powierzchnia jest twarda. Montaż powinien być przeprowadzony wyłącznie przez wykwalifikowany personel . Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Ci

Nasze zalecenia dotyczące ścian LED i Videowall

Wskazówka eksperta:

Większość Ścian LED jest przeznaczona do użytku wewnętrznego. Ściana powinna być zatem zainstalowana w zadaszonym miejscu o normalnej temperaturze pokojowej. Istnieją specjalne ściany LED przeznaczone do użytku zewnętrznego. Zapytaj o to naszych ekspertów.

Installationsbeamer-Leinwand-398x353

Projektor instalacyjny

  • dobrze nadaje się do digital signage i dużych sal konferencyjnych
  • możliwość realizacji elastycznych rozmiarów obrazu
  • różne funkcje wymagane w zależności od zastosowania i lokalizacji
Żarówka z ikoną

Jasność

12.000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów LCD i 13 000 lum enów (minimum) w przypadku projektorów DLP dla ekranu o szerokości około trzech metrów w ledwie zaciemnionym pomieszczeniu.
Rozdzielczość ikony

Rezolucja

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub WUXGA (1.920 x 1.200) w formacie 16:10.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Montaż

Montaż sufitowy za pomocą uchwytu sufitowego. Ponieważ jasne projektory są zwykle większe i cięższe niż konwencjonalne projektory, należy upewnić się, że uchwyt sufitowy ma wystarczającą nośność.

Wskazówka eksperta:

W wielu przypadkach nie jest już konieczne prowadzenie indywidualnych wiązek kablowych od panelu stołowego do projektora lub wyświetlacza . Podłącz przełącznik za panelem stołu, w którym scalasz sygnały. Teraz wystarczy podłczyć kabel HDMI i LAN (HDBaseT) do wyświetlacza. Pozwala to zaoszczędzić kilka wiązek kablowych i niepotrzebnie duże kanały kablowe.
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.
Doradztwo na żywo
Doradztwo i kontakt