homecinema-leinwand-2.0-768x512

Już są ! Nowe ekrany elektryczne zasilane bateriami tylko w visunext !!

Treść

no Plug | just Play – rewolucyjne ekrany elektryczne marki celexon!

Zasilany bateriami ekran elektryczny z naszej znanej serii Professional Plus z nową tkaniną 4K jest wreszcie dostępny!

Nigdy wcześniej nie widziana swoboda instalacji – oszczędność kosztów, czasu i nerwów, zupełnie nowe możliwości instalacji otwierają się w miejscach, w których nie można było uruchomić żadnego innego ekranu elektrycznego.

Nasz zasilany bateryjnie ekran elektryczny nie wymaga stałego zasilania, jest zasilany zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym. Jego wydajność to około 500 nawinięć. To zwykle wystarczy na cały rok.

unnamed

no Plug | just Play, po prostu zamontuj i uruchom – bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania jest już w komplecie, dzięki czemu można wygodnie sterować ekranem z dużej odległości za pośrednictwem wbudowanego odbiornika. Żaden inny ekran elektryczny nie jest uruchamiany łatwiej i szybciej.

Na naszej nowej matowo-białej, tkaninie projekcyjnej 4K stworzyliśmy niezwykle delikatną strukturę powierzchni, która nadaje się również do projekcji 8k. Jesteś więc dobrze przygotowany na przyszłe standardy i już teraz możesz cieszyć się zawartością 4k w precyzyjnej reprodukcji pikseli na ekranie marki celexon.

Kluczowe informacje:

Ikona Canvas z przodu i z tyłu

Czarny, nieprzeźroczysty tył

Ikona 4K Ultra HD

Tkanina PET/PVC o najdrobniejszej strukturze powierzchni, odpowiednia do projekcji 4K i 8K

tuchtyp-nobubble

Rodzaj tkaniny projekcyjnej: D (rozproszone odblaskowe), biały mat

sonne-nobubble

Współczynnik odbicia światła 1,1 zgodnie z DIN 19045-4

Współczynnik wzmocnienia ikony

Kąt widzenia 150° (informacja: optymalna pozycja do 40° w lewo/prawo od środka)

Wymiary ikony na płótnie

Stabilny i sztywny ślimakowy wałek nawijający o dużej średnicy dla zapewnienia optymalnej płaskości

Bateria Ikon

Zintegrowany, akumulator o pojemności 10.800maH

stecker-nobubble

Port ładujący wbudowany w lewą pokrywę boczną

Paleta kolorów Ikony

Kolor obudowy: biały; wytrzymała powłoka malowana proszkowo

Płótna z ikonami

Dyskretna, elegancka obudowa z belką obciążającą zrównaną z obudową (chroni przed wpływami środowiska, gdy nie jest używana)

Sufit Ikona

Nadaje się do montażu na ścianie i suficie, możliwa jest również instalacja wisząca

Pilot Icon

Silnik radiowy na baterie wraz z radiowym pilotem zdalnego sterowania

Połączenie ikony

Wraz z zasilaczem ładującym z wyświetlaczem kontroli ładowania

Ikona wydajności

Napięcie ładowania: 220 – 240 Volt, częstotliwość: 50 Hz

Formularz ikony z hakiem

CE, REACH, ROHS, ochrona przeciwpożarowa M1 i B1

Materiał nośny PET jest używany do stabilizacji nowej tkaniny projekcyjnej 4K, która jest następnie powlekana PVC z przodu i z tyłu. Zapewnia to szczególnie długą żywotność, ponieważ w przeciwieństwie do tkanin z czystego PCV, tkanina projekcyjna celexon MWHT 4K PET jest znacznie bardziej stabilna termicznie (proszę zwrócić uwagę na załączone instrukcje). Ponadto posiada certyfikaty ochrony przeciwpożarowej M1 i B1, jest wyposażona w powłokę anty-zapachową i ma działanie antystatyczne.

Bardzo jednorodne odbicie obrazu, dokładność pikseli i szeroki kąt widzenia sprawiają, że nasz nowy ekran projekcyjny “TYPE D” (= odbicie rozproszone) jest najlepszym wyborem dla wszystkich salonów kinowych, sal konferencyjnych. Wzmocnienie 1,1 (zgodnie z DIN 19045-4) jest celowo wybierane tak, aby tylko nieznacznie rozjaśnić, tak aby wartości kolorów nie były zbyt mocno sfałszowane (jak ma to miejsce w przypadku tkanin o większym wzmocnieniu) i aby uzyskać optymalne wartości kontrastu dla tkanin białych matowych.

Aby zapewnić niezawodne działanie podczas całej żywotności akumulatora, instalujemy akumulator litowo-jonowy. LiOn zachowuje swoją moc (w przeciwieństwie do zwykłych baterii alkalicznych lub niklowo-wodorkowych) na prawie całej swojej pojemności, moc spada tylko na samym końcu, więc ekran zawsze będzie niezawodnie chować się lub wysuwać z tą samą prędkością.

Gdy nadejdzie czas ładowania, wystarczy podłączyć dołączony adapter do ładowania. Stan naładowania określany jest za pomocą diody LED i wyłącza się automatycznie po pełnym naładowaniu. Chroni to akumulator i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa ładowania². Wbudowana bateria LiOn może być ładowana kilkaset razy. To wyraźnie wykracza poza normalną żywotność ekranu.

Zakres dostawy

  • celexon ekran elektryczny na baterie Professional Plus
  • Tkanina: tkanina projekcyjna celexon biały-mat 4K PET
  • 3-przyciskowy pilot radiowy (góra/dół/zatrzymanie)
  • 2x nakładki boczne jako kątownik do montażu na ścianie i suficie
  • Ładowarka z wyświetlaczem kontroli ładowania – Kabel o długości 2 m
  • Instrukcje obsługi
  • Wraz z baterią guzikową CR2450, 3V
¹z zakładanym, zwykłym użyciem 3-4 dni/tydzień
²Należy ładować akumulatorów bez nadzoru. Zawsze odłączaj adapter do ładowania od ekranu po pełnym naładowaniu. Nigdy nie przechowuj całkowicie rozładowanej baterii LiOn przez dłuższy czas (ponad 4 tygodnie) i trzymaj ją z dala od źródeł temperatury powyżej 45°C, aby utrzymać jej optymalną żywotność.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.