vx-systemhaus-content-615x354_bluebox_b

Optymalne wyposażenie sal konferencyjnych

Huddle Room: interaktywna praca na małej przestrzeni

W obecnej kulturze spotkań huddle roomy zyskują coraz większe znaczenie. Obecnie często zastępują one klasyczną, małą salę konferencyjną. Ponieważ jednak huddle room jest bardziej zwinny i mniej prezentacyjny, potrzebne są interaktywne zasoby.

Treść

Tutaj wystarczy interaktywny wyświetlacz, na którym można opracowywać i notować pomysły. Wyświetlaczecze o wielkości do 65" są zazwyczaj całkowicie wystarczające. Jeśli do wyświetlacza podłączysz na przykład komputer z interfejsem Windows 10, możesz korzystać ze wszystkich popularnych usług udostępniania, takich jak Dropbox czy Google Drive, aby udostępniać stworzone przez siebie treści.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla pomieszczeń typu huddle room

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla huddle roomów. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem oraz dostawą urządzeń.

flip-278x326

Interaktywna praca z Samsungiem Flipem

 • może być używany w pionie i poziomie - flipchart i wyświetlacz w jednym
 • naturalne uczucie pisania i wycierania na powierzchni ekranu
 • możliwość rozbudowy o zewnętrzny komputer PC, a następnie oferuje pełną obsługę dotykową
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość

Samsung Flip wykorzystuje 3 840 x 2 160 pikseli, aby uzyskać obraz o wysokiej rozdzielczości 4K. Oznacza to, że Flip nie tylko ostro wyświetla treści, ale także oferuje drobniejsze skanowanie podczas obsługi dotykowej.
Wyświetlacz dotykowy Icon

Interaktywność

Samsung Flip oferuje własny, oddzielny interfejs do pracy interaktywnej. Można jednak również podłączyć komputer i używać sygnałów dotykowych do sterowania komputerem i innymi treściami
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Montując Samsung Flip, masz do wyboru uchwyt ścienny lub wózek. Oba uchwyty są w stanie przenieść Flipa z pozycji pionowej do poziomej.

Nasze rekomendacje dotyczące Samsunga Flip

IMG_9279_usm_zuschnitt

Wskazówka eksperta:

Oprócz funkcji flipchartu możesz wykorzystać wyświetlacz do dotykowego sterowania komputerem z systemem Windows 10, który podłączysz do Samsung Flip. Aby to zrobić, podłącz wyświetlacz do komputera za pomocą kabla USB.

Touch-Display-385x246

Interaktywne wyświetlacze dotykowe do współpracy

 • swobodny wybór wyświetlacza i systemu
 • dostępne różne rozmiary wyświetlaczy
 • możliwość wyboru różnych technologii dotykowych
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Wybierając interaktywny wyświetlacz, warto zdecydować się na rozdzielczość 4K. Dzięki temu zapewnisz sobie przyszłość.
Wyświetlacz dotykowy Icon

Interaktywność

Producenci interaktywnych oferują różne, interaktywne rozwiązania. Od zintegrowanego systemu Android, przez kompatybilność z Apple Mac, po system Windows , użytkownik ma do wyboru różne opcje wewnętrzne i zewnętrzne
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Oprócz montażu na ścianie można dowolnie wybrać podstawę lub stojak ekspozycyjny. Systemy opcjonalne oferują optymalne możliwości zastosowania dzięki możliwości regulacji wysokości.

Nasze interaktywne rekomendacje dotykowe

Wskazówka eksperta:

Specjalnie zmontowany system może być dostosowany do Twoich potrzeb. Zapytaj nas o rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada!

celexon-aktiv-lautsprecher-set-2-wege-525-b

Elastyczne instalacje audio dla pomieszczeń typu huddle room

 • optymalna jakość dźwięku
 • elastyczność
 • montaż na ścianie lub montaż bezpośrednio na np. wyświetlaczu
 • atrakcyjne wizualnie wzornictwo
Ikona Play

Power

Duża sala seminaryjna, sala konferencyjna, mała klasa lub nawet imponujące kino domowe wysokiej klasy. Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Oprócz mocy elektrycznej ważna jest również sprawność głośnika. Sprawność wskazuje w decybelach, jak głośny jest głośnik przy mocy jednego wata w odległości jednego metra.
Głośnik Icon

Jakość dźwięku

Kombinacje dwóch głośnikówpowszechne w zastosowaniach domowych i profesjonalnych. Kompletne radiatory łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. Odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio w swoim zakresie częstotliwości. Systemy modułowe każdy przekazuje osobny zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości, ich rozmieszczenie i rozmieszczenie są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.
Ikona Ludzie

Operatywność

Operatywność jest dostosowana do Państwa potrzeb. Systemy audio mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniającej się sytuacji. Wynikają z tego bardzo różne wymagania dotyczące sterowania instalacją audio. Odbywa się to centralnie poprzez zainstalowany na stałe panel sterowania, poprzez kilka urządzeń końcowych za pomocą aplikacji lub poprzez kompleksowe sterowanie mediami.

Wskazówka eksperta:

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.
Doradztwo na żywo
Formularz kontaktowy