vx-systemhaus-content-615x354_bluebox_b

Rozwiązania dla klientów prywatnych

Projekcja w jasnych pomieszczeniach

Projekcja w jasnych pomieszczeniach to często wyzwanie. Zwłaszcza jeśli projektory nie zapewniają odpowiedniego natężenia światła. W jasnych salach konferencyjnych, wykładowych i klasach szkolnych osłona przed światłem dziennym jest albo niemożliwa, albo nie wchodzi w grę.

Treść

Dlatego wymagane są jasne projektory, które mogą wyświetlać dobry obraz projekcyjny również w pomieszczeniach, które nie są wystarczająco ciemne. Dzięki odpowiedniemu ekranowi projektora, który wspiera projekcję, można nadal wyświetlać dobry obraz. Jeśli jednak pomieszczenie jest zbyt jasne do projekcji, można uciec się do wyświetlacza o wysokiej jasności.

panorama8_b

Nasze mocne strony i kompetencje

 • Doświadczenie AV z ponad 15 lat profesjonalnego doradztwa B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla jasnych pomieszczeń

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla jasnych sal konferencyjnych o dowolnej wielkości pomieszczenia. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całą instalacją urządzeń.

Installationsbeamer-Leinwand-398x353

Projektor i ekran do jasnych pomieszczeń

 • odpowiednie dla małych i dużych pomieszczeń
 • Możliwe powierzchnie projekcyjne o szerokości do 4 metrów
 • dyskretna, oszczędzająca miejsce integracja w pomieszczeniu
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

12.000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów LCD i 13 000 lum enów (minimum) w przypadku projektorów DLP dla ekranu o szerokości około trzech metrów w ledwie zaciemnionym pomieszczeniu.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub WUXGA (1.920 x 1.200) w formacie 16:10.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Montaż sufitowy za pomocą uchwytu sufitowego. Ponieważ jasne projektory są zwykle większe i cięższe niż konwencjonalne projektory, należy upewnić się, że uchwyt sufitowy ma wystarczającą nośność.

Wskazówka eksperta:

Unikaj bezpośredniego padania światła na powierzchnię projekcyjną. Żaden projektor, niezależnie od tego jak jasny jest, nie będzie w stanie przebić bezpośredniego światła słonecznego. W warunkach jasnego oświetlenia w pomieszczeniu, ekran o wysokim kontraście może być rozwiązaniem dla obrazu o niskim kontraście w połączeniu z jasnym projektorem.

AP7-Cobalt-Front-Right-HERO-removebg-preview

Jasne wyświetlacze

 • dobrze nadaje się do małych i dużych pomieszczeń z silnym oddziaływaniem światła
 • prawie niewrażliwe na światło
 • brak kosztów konserwacji
 • możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu (opcjonalnie stojak na rolkach)
 • możliwość pracy interaktywnej
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

Jasność wyświetlacza od ok. 800 kandeli dla jasnych pomieszczeń ze sztucznym światłem lub światłem dziennym. W przypadku silnego padania światła z zewnątrz, bezpośrednio na wyświetlacz, można stosować wyświetlacze o jasności 1000 kandeli i więcej.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Co najmniej Full HD (1.920 x 1.080) do przekątnej ekranu 65".
4K (3.840 x 2.160) od 65" w górę.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Montaż na ścianie za pomocą wspornika wyświetlacza lub montaż na opcjonalnym stojaku rolkowym.

Wskazówka eksperta:

Podczas ustawiania wyświetlacza należy upewnić się, że rama lub sam wyświetlacz nie odbijają zbyt wiele. Jest to nieprzyjemne dla widzów oraz dla osób, które mogą pracować na interaktywnym wyświetlaczu.

celexon-aktiv-lautsprecher-set-2-wege-525-b

Dźwięczne komponenty audio

 • optymalna jakość dźwięku
 • wysoka wydajność
 • Montaż na ścianie / montaż wpuszczany na ścianie / montaż wpuszczany w sufit / montaż wpuszczany w sufit
 • atrakcyjny wizualnie design
Ikona Play

Power

Duża sala seminaryjna, sala konferencyjna, mała klasa lub nawet imponujące kino domowe wysokiej klasy. Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Oprócz mocy elektrycznej ważna jest również sprawność głośnika. Sprawność wskazuje w decybelach, jak głośny jest głośnik przy mocy jednego wata w odległości jednego metra.
Głośnik Icon

Jakość dźwięku

Kombinacje dwóch głośników są powszechne w zastosowaniach domowych i profesjonalnych. Kompletne radiatory łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. Odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio w swoim zakresie częstotliwości. Systemy modułowe każdy przekazuje osobny zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości, ich rozmieszczenie i rozmie szczenie są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.
Ikona Ludzie

Operacyjność

Operatywność jest dostosowana do Państwa potrzeb. Systemy audio mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniającej się sytuacji. Wynikają z tego bardzo różne wymagania dotyczące sterowania instalacją audio. Odbywa się to centralnie poprzez zainstalowany na stałe panel sterowania, poprzez kilka urządzeń końcowych za pomocą aplikacji lub poprzez kompleksowe sterowanie mediami.

Wskazówka eksperta:

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.

Nasze projektory do światła dziennego mają następujące zalety

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.