shutterstock_272458340_blue_box-b

Rozwiązania dla klientów biznesowych

Wyświetlaczecze zewnętrzne do użytku w punktach sprzedaży i POI

Wyświetlaczecze zewnętrzne są najczęściej wykorzystywane do digital signage i jako terminale informacyjne. Mogą być używane zarówno jako powierzchnia ekspozycyjna do reklamowania produktów, jak i jako interaktywne stanowiska informacyjne.

Treść

W zależności od wielkości i lokalizacji są one montowane za pomocą uchwytu do wyświetlaczy lub osadzane w przedmiotach i powierzchniach wraz z obudową ochronną. Wyświetlaczecze do użytku zewnętrznego muszą spełniać szereg wymagań: Muszą być wystarczająco jasne, aby wytrzymać światło dzienne, być zabezpieczone przed wpływem środowiska, a w razie potrzeby także przed wandalizmem, oraz mieć funkcjonalny design. Zapytaj nas o rozwiązanie, które jest dla Ciebie odpowiednie!

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

 • Ponad 15 letnie doświadczenie AV i profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie Klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania zewnętrzne

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla różnych lokalizacji zewnętrznych. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całą instalacją urządzeń.

Interaktive-Displays-381x293

Wyświetlaczecze do użytku zewnętrznego

 • Wyświetlaczecze o wysokiej jasności od 1.500 cd/m² wzwyż
 • Integracja w filarach lub urządzeniach z szybą ochronną
 • Yintegrowany odtwarzacz signage
 • W razie potrzeby zasilanie przez WLAN
Ikona Słońce/jasność

Jasność

W zależności od położenia wyświetlacza, powinien on oferować jasność 1.500 cd/m² lub wyższą. Jeśli wyświetlacz jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, zaleca się 2.000 cd /m².
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1 920 x 1 080) w formacie 16:9 lub 4K (3 840 x 2 160) w formacie 16:9.
Ikona Play

Zawartość Odtwarzacz

Do odtwarzania różnych treści, wyświetlacz powinien mieć zintegrowany odtwarzacz treści. Jeśli obsługiwane media przez odtwarzacz nie są wystarczające, można użyć zewnętrznego odtwarzacza signage. W przypadku instalacji w cokole należy upewnić się, że cokół oferuje wystarczająco dużo miejsca na integrację odtwarzacza.

Wskazówka eksperta:

Podczas instalacji wyświetlacza zewnętrznego należy upewnić się, że powierzchnia obrazu jest chroniona przed wpływami zewnętrznymi. Oprócz wpływów atmosferycznych szczególnie ważnym zagadnieniem jest wandalizm. Jeśli używasz steli, upewnij się, że powierzchnia wyświetlacza jest wyposażona w wystarczająco mocne szkło ochronne.
celexon-aktiv-lautsprecher-set-2-wege-525-b

Zewnętrzne instalacje audio

 • optymalna jakość dźwięku
 • wysoka wydajność
 • solidność, trwałość, niezawodność
 • atrakcyjny wizualnie design
Ikona Play

Power

Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń zewnętrznych. W zastosowaniach zewnętrznych ważne jest zapewnienie optymalnej jakości dźwięku i zrozumiałości mowy.
Głośnik Icon

Jakość dźwięku

Kombinacje dwóch głośników są powszechne w zastosowaniach domowych i profesjonalnych. Kompletne radiatory łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. Odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio w swoim zakresie częstotliwości. Systemy modułowe każdy przekazuje osobny zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości, ich rozmieszczenie i rozmieszczenie są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.
Ikona Ludzie

Operatywność

Operatywność jest dostosowana do Państwa potrzeb. Systemy audio mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniającej się sytuacji. Wynikają z tego bardzo różne wymagania dotyczące sterowania instalacją audio. Odbywa się to centralnie poprzez zainstalowany na stałe panel sterowania, poprzez kilka urządzeń końcowych za pomocą aplikacji lub poprzez kompleksowe sterowanie mediami.

Wskazówka eksperta:

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.

Nasza ekspozycja zewnętrzna wyróżnia się

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.