shutterstock_294087938_blue_box-b

Rozwiązania dla klientów biznesowych

Kompletne wyposażenie wideo dla pomieszczeń kontrolnych

Czy to do monitorowania produkcji, czy do centralnego zarządzania procesami w instytucjach naukowych i publicznych: dobrze wyposażone pomieszczenie sterowania jest koniecznością. Ważny jest tutaj wybór odpowiednich komponentów.

Treść

Już w fazie planowania należy rozważyć kilka czynników: które urządzenia wyświetlające są najlepiej przystosowane do pracy ciągłej? Jakie uchwyty do monitorów i wyświetlaczy należy zastosować? Jak powinny być ustawione? I wreszcie, co nie mniej ważne, należy również wziąć pod uwagę kompatybilność poszczególnych komponentów.

shutterstock_366442292-b

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • doskonałe wsparcie klienta
 • szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla pomieszczeń sterowania

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla sterowni o dowolnej wielkości pomieszczenia. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i kompletną dostawą urządzeń.

Installationsbeamer-Leinwand-398x353

Projektor i ekran do dużych projekcji

 • dobrze nadaje się do dużych pomieszczeń kontrolnych
 • możliwe powierzchnie projekcyjne o szerokości do 4 metrów
 • dyskretna, oszczędzająca miejsce integracja w pomieszczeniu
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

7.000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów LCD i 8000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów DLP dla ekranu o szerokości około czterech metrów w zaciemnionym pomieszczeniu. W razie potrzeby projektory mogą pracować w trybie ekologicznym, aby uzyskać niski poziom hałasu.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub WUXGA (1.920 x 1.200) w formacie 16:10. W przypadku bardzo dużych projekcji przydatna jest rozdzielczość 4K (3 840 x 2 160), która pozwala np. podzielić obraz na cztery okna.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Sufitowy montaż ekranu i projektora, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca w samej sali na dodatkowe monitory i wyświetlacze

Wskazówka eksperta:

W przypadku dużych projekcji, w których obraz jest zestawiany poprzez edge blending, projektory z funkcją daisy chain oferują proste i niedrogie rozwiązanie w porównaniu do zewnętrznych procesorów obrazu.

Wyświetl

Wyświetlaczecze do pracy ciągłej

 • przydatność do pracy w trybie 24/7
 • funkcja łańcuchowa ułatwiająca instalację
 • funkcja Pivot dla zastosowań pionowych
 • serwis producenta na miejscu
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

Jasność wyświetlacza od około 350 kandeli dla jasnych pomieszczeń ze sztucznym światłem lub światłem dziennym.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Co najmniej Full HD (1 920 x 1 080) lub - od przekątnej ekranu 65" - 4K (3 840 x 2 160). W przypadku instalacji quad-view, można również zastosować rozdzielczość 4K dla mniejszych wyświetlaczy.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Montaż na ścianie za pomocą wspornika wyświetlacza lub montaż na wsporniku sufitowym, jeśli ściana jest zbyt daleko lub nie zapewnia wystarczającej nośności.

Wskazówka eksperta:

Wybierając wsporniki do wyświetlaczy, upewnij się, że jeśli używasz ścianki wyświetlacza, wsporniki umożliwiają łatwe usunięcie wyświetlacza. W przypadku stałego użytkowania 24/7 musi istnieć możliwość szybkiej wymiany wyświetlacza.
Monitor-281x241

Monitory dla dyspozytorni i obiektów użyteczności publicznej

 • odpowiednie do użytku 24/7
 • przyjazny dla oczu
 • funkcja Pivot do użytku pionowego
 • wąska rama do wielokrotnego montażu
 • zdejmowane nóżki do montażu
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

Jasność monitora od około 250 kandeli dla pomieszczeń ze światłem sztucznym lub dziennym.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Co najmniej Full HD (1 920 x 1 080) lub 4K (3 840 x 2 160).
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Montaż na stole na stopkach o regulowanej wysokości lub na uchwycie na wiele monitorów w celu instalacji obok siebie.
celexon-aktiv-lautsprecher-set-2-wege-525-b

Dźwiękowe instalacje audio

 • optymalna jakość dźwięku
 • wysoka wydajność
 • montaż na ścianie / montaż wpuszczany w ścianie / montaż wpuszczany w sufit / montaż na suficie
 • atrakcyjny wizualnie design
Ikona Play

Power

Duża sala seminaryjna, sala konferencyjna, mała klasa lub nawet imponujące kino domowe wysokiej klasy. Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Oprócz mocy elektrycznej ważna jest również sprawność głośnika. Sprawność wskazuje w decybelach, jak głośny jest głośnik przy mocy jednego wata w odległości jednego metra.

Głośnik Icon

Jakość dźwięku

Dwie kombinacje głośników są powszechne w użytku domowym i profesjonalnym. Kompletne radiatory łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. Odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio w swoim zakresie częstotliwości. Systemy modułowe każdy przekazuje osobny zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości, ich rozmieszczenie są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.

Ikona Ludzie

Operatywność

Operatywność jest dostosowana do Państwa potrzeb. Systemy audio mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniającej się sytuacji. Wynikają z tego bardzo różne wymagania dotyczące sterowania instalacją audio. Odbywa się to centralnie poprzez zainstalowany na stałe panel sterowania, poprzez kilka urządzeń końcowych za pomocą aplikacji lub poprzez kompleksowe sterowanie mediami.

Wskazówka eksperta:

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.

Nasze atrakcje na wystawie

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.