Kino domowe z projektorami, ekranem i nagłośnieniem

Rozwiązania dla klientów prywatnych

Kino domowe w każdym salonie

Salon jest zazwyczaj pierwszym miejscem, w którym chcemy urządzić kino domowe. Dzieje się tak dlatego, że piwnica z kinem domowym nie jest dostępna dla każdego. Jednak nie każdy salon oferuje warunki niezbędne do łatwej instalacji.

Treść

Jak uniknąć lampy na suficie? Czy mogę doprowadzić obraz do projektora bezprzewodowo, bo kable na ścianie by przeszkadzały? W przypadku tych pytań obecne projektory do kina domowego z przesunięciem obiektywu i bezprzewodowym doprowadzeniem obrazu oferują właściwą odpowiedź. Jakich innych funkcji potrzebuje mój projektor do kina domowego? Zapytaj naszych ekspertów i pozwól im doradzić. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego kina w salonie.

Skonfigurujemy dla Ciebie kompletne kino domowe, ze wszystkimi niezbędnymi komponentami. W salonach dowolnej wielkości i przy użyciu najbardziej odpowiednich technologii projekcji, takich jak DLP i LCD. Od ponad 15 lat doradzamy i wspieramy naszych klientów we wszystkich projektach kina domowego. Pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu i zajmujemy się kompleksową realizacją!

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla salonu

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla salonów o dowolnej wielkości pomieszczenia. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całym montażem urządzeń.

Acer Projektory H6815BD

Projektor

 • Dobrze nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń mieszkalnych
 • Możliwość uzyskania powierzchni projekcyjnych o szerokości do 3 metrów
 • Przesunięcie obiektywu i elastyczny układ optyczny zapewniają optymalną swobodę instalacji
 • Funkcje poprawiające jakość obrazu, np. kalkulacja międzyklatkowa
 • W razie potrzeby zasilanie bezprzewodowe dla zmniejszenia nakładów na instalację
Żarówka z ikoną

Wydajność świetlna

2000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów LCD i 3000 lumenów (minimum) w przypadku projektorów DLP dla ekranu o szerokości około dwóch metrów w częściowo zaciemnionym salonie.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1.920 x 1.080) w formacie 16:9 lub 4K (3.840 x 2.160) w formacie 16:9. WUXGA (1 920 x 1 200) w formacie 16:10 jest alternatywą, jeśli szukasz jasnego projektora, który znajduje się w segmencie rozrywki domowej.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Montaż sufitowy za pomocą uchwytu sufitowego lub umieszczenie na szafce, jeśli projektor posiada funkcję silnego przesunięcia obiektywu.

Wskazówka eksperta:

Unikaj bezpośredniego padania światła na powierzchnię projekcyjną. Żaden projektor, niezależnie od tego jak jasny, nie będzie w stanie przebić bezpośredniego światła słonecznego.
Canvas

Ekrany

 • Dobrze nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń mieszkalnych
 • Możliwość uzyskania powierzchni projekcyjnych o szerokości do 3 metrów
 • Możliwość wyboru różnych typów ekranów
Wymiary ikony na płótnie

Szerokość ekranu

Szerokość ekranu powinna wynikać z rozstawu siedzeń. Połowa odległości między siedzeniami to szerokość ekranu. Nie zaleca się jednak szerokości większej niż 3 m, ponieważ w przeciwnym razie obraz nie będzie wystarczająco oświetlony.
Płótna z ikonami

Typ ekranu

Rodzaj ekranu zależy od możliwości montażu. Pod względem jakości najlepszym rozwiązaniem jest ekran ramowy. Jednak często wygląda jak obcy obiekt w salonie. Z tego powodu preferowany jest ekran z rolkami lub silnikiem.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

Idealnym rozwiązaniem jest montaż ekranu na suficie. Jeśli masz stare mieszkanie z wysokimi sufitami, montaż na ścianie jest prawie nieunikniony. Zaletą montażu na ścianie jest to, że możesz przeciwdziałać brakującej czarnej obwódce, instalując ją głębiej, jeśli to konieczne, aby uzyskać obraz na poziomie oczu.

Wskazówka eksperta:

Jeśli używasz ekranu z napędem silnikowym, możesz wyposażyć go w wyzwalacz. Gdy tylko projektor zostanie włączony, ekran automatycznie się wyłączy.
celexon-aktiv-lautsprecher-set-2-wege-525-b

Instalacja audio

 • Optymalna jakość dźwięku
 • Wysoka wydajność
 • Montaż na ścianie / montaż wpuszczany na ścianie / montaż wpuszczany w sufit / montaż na suficie
 • Atrakcyjny wizualnie design
Głośnik Icon

Power

Duża sala seminaryjna, sala konferencyjna, mała klasa lub nawet imponujące kino domowe wysokiej klasy. Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Oprócz mocy elektrycznej ważna jest również sprawność głośnika. Sprawność wskazuje w decybelach, jak głośny jest głośnik przy mocy jednego wata w odległości jednego metra.
Icon Music

Jakość dźwięku

Dwie kombinacje głośników są powszechne w użytku domowym i profesjonalnym. Kompletne systemy łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. Odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio w swoim zakresie częstotliwości. Systemy modułowe - każdy przekazuje osobny zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości i ich rozmieszczenie  są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.
Ikona Ludzie

Operatywność

Operatywność jest dostosowana do Państwa potrzeb. Systemy audio mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniającej się sytuacji. Wynikają z tego bardzo różne wymagania dotyczące sterowania instalacją audio. Odbywa się to centralnie poprzez zainstalowany na stałe panel sterowania, poprzez kilka urządzeń końcowych za pomocą aplikacji lub poprzez kompleksowe sterowanie mediami.

Wskazówka eksperta:

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.

Nasze projektory do kina domowego

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.
Doradztwo na żywo
Formularz kontaktowy