korie-cull-IzIME1jwjCY-unsplash
Rozwiązania dla klientów biznesowych

Optymalne wyposażenie pomieszczeń sklepowych

Duży wybór produktów nie wystarczy już, aby zachęcić odwiedzających Twój sklep do dokonania zakupu. O sukcesie Twojego biznesu decyduje również atmosfera i wspierające sprzedaż działania reklamowe w miejscu sprzedaży.

Połączenie rozwiązań audio i wideo stało się już standardem zarówno w małych, jak i dużych sklepach detalicznych. Oznacza to jednak również, że kompletne systemy nagłośnienia pomieszczeń w połączeniu z częściowo interaktywnymi wyświetlaczami smart signage do odtwarzania różnych treści muszą być prawidłowo zainstalowane i połączone ze sobą. Wymaga to indywidualnego planowania, począwszy od wyboru sprzętu, a skończywszy na realizacji na miejscu.

Treść
panorama6_b_v3

Nasze mocne strony i kompetencje

 • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
 • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
 • Doskonałe wsparcie klienta
 • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla lokali sklepowych

Oferujemy następujące warianty rozwiązań dla sklepów o dowolnej wielkości pomieszczenia. Zajmujemy się dla Państwa planowaniem, wyborem i całą instalacją urządzeń

Wyświetl

Wyświetlaczecze

 • Dobrze nadają się do prezentacji towarów
 • Interaktywne wyświetlacze oferują klientowi interakcję z produktem
 • Możliwość wykorzystania z wewnętrznymi lub zewnętrznymi odtwarzaczami digital signage
display

Rozmiar wyświetlacza

Wielkość wyświetlacza powinna być dostosowana do stanowiska, na którym jest ustawiony. Od 32" zastosowanie wyświetlacza ma sens. W przypadku instalacji pionowej w sklepie odzieżowym zalecane są rozmiary około 75", ponieważ strój jest pokazywany niemal w naturalnej wielkości.
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Full HD (1 920 x 1 080) w formacie 16:9 lub WUXGA (1 920 x 1 200) w formacie 16:10. Rozdzielczość zależy od zawartości i rozmiaru obrazu.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Montaż

Montaż na ścianie lub na stojaku. Przy wyborze stojaka dostępne są rozwiązania stałe i mobilne.

Wskazówka eksperta:

Podczas ustawiania mobilnego wyświetlacza należy zwrócić uwagę na pobliskie gniazdka elektryczne, aby uniknąć ryzyka potknięcia się klientów.
Beschallung

System nagłośnienia

 • Podkreśla wizerunek w punkcie sprzedaży za pomocą treści dźwiękowych
 • Informuje klientów o ofertach
 • Ogłoszenie dla pracowników
Wymiary ikony

Pozycjonowanie

Ustawiając system nagłośnienia, należy zastanowić się, do czego ma on głównie służyć. Do użytku w punktach sprzedaży stosuje się zazwyczaj maksymalnie dwa głośniki. W przypadku ogólnego nagłośnienia w sklepie, głośniki w suficie są rozmieszczone na całej powierzchni.
Połączenia ikon

Połączenia

W punkcie sprzedaży głośniki są podłączone do komputera lub odtwarzacza signage. Do nagłośnienia w sklepie potrzebny jest odbiornik audio z wystarczającą ilością wyjść dla wymaganej liczby głośników.
Narzędzia i narzędzia do tworzenia ikon

Montaż

Urządzenie może być zamontowane np. w suficie podwieszanym, stojaku POS lub na ścianie.

Wskazówka eksperta:

Przy wyborze nagłośnienia zwróć uwagę na powierzchnię sali sprzedaży. Im więcej głośników trzeba podłączyć do systemu, tym większej mocy on wymaga.
celexon-aktiv-lautsprecher-set-2-wege-525-b

Instalacja audio

 • Optymalna jakość dźwięku
 • Wysoka wydajność
 • Montaż na ścianie / montaż wpuszczany w ścianie / montaż wpuszczany w sufit / montaż na suficie
 • Atrakcyjny wizualnie design
Głośnik Icon

Wydajność

Duża sala seminaryjna, sala konferencyjna, mała klasa lub nawet imponujące kino domowe wysokiej klasy. Każde pomieszczenie ma swoje własne wymagania dotyczące komponentów audio. Oprócz mocy elektrycznej ważna jest również sprawność głośnika. Sprawność wskazuje w decybelach, jak głośny jest głośnik przy mocy jednego wata w odległości jednego metra
Icon Music

Typ głośnika

Kombinacje dwóch głośników są powszechne w zastosowaniach domowych i profesjonalnych . Kompletne radiatory łączą wszystkie głośniki w jednej obudowie. Odtwarzają one pełne spektrum sygnału audio w swoim zakresie częstotliwości. Systemy modułowe każdy przekazuje osobny zakres częstotliwości. Daje to niezliczone możliwości (np. jednostki wysokotonowe/średniotonowe + jednostka basowa). Jakość głośników, zakres częstotliwości, ich rozmieszczenie są decydujące dla optymalnej jakości dźwięku.
Ikona prosta obsługa

Operatywność

Operatywność jest dostosowana do Państwa potrzeb. Systemy audio mogą być dopasowane do konkretnej sytuacji w pomieszczeniu lub dostosowane do zmieniającej się sytuacji. Wynikają z tego bardzo różne wymagania dotyczące sterowania instalacją audio. Odbywa się to centralnie poprzez zainstalowany na stałe panel sterowania, poprzez kilka urządzeń końcowych za pomocą aplikacji lub poprzez kompleksowe sterowanie mediami.

Wskazówka eksperta:

Wysokiej jakości konfiguracja audio jest ważna! Ludzki mózg łączy wizualne i słuchowe bodźce sensoryczne. Jakość odtwarzania systemu audio poprawia percepcję słuchacza i zwiększa ogólną zrozumiałość.

Nasze atrakcje na wystawie

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.