Samsung-Flip-2-WM85R-update-extra

Sprawozdanie z badania

Samsung Flip 2 WM85R

Czy nowy 85-calowy monitor dotykowy zastąpi szkolną tablicę?

W sam raz na nowy rok szkolny, Samsung prezentuje nowy Samsung Flip WM85R. Mieliśmy szczęście przetestować to urządzenie wyłącznie w przedsprzedaży. Wysoka jakość 85-calowego wyświetlacza w połączeniu z praktycznymi funkcjami oferuje optymalne warunki do interaktywnej i wspólnej nauki, zwłaszcza w szkołach i na uczelniach.

Treść

Jest to również wielka zaleta w codziennym życiu szkolnym, ponieważ różne obszary lub zadania mogą być opracowywane bezpośrednio na wyświetlaczu i są widoczne dla całej klasy.

Kolejna zaleta nowego rozmiaru wyświetlacza staje się wyraźna zwłaszcza w większych salach konferencyjnych. 85 cali oferuje fantastyczny obraz w 4K, dzięki czemu nawet drobne szczegóły są widoczne dla każdego uczestnika spotkania w pomieszczeniu.

Łącząc go ze stojakiem z regulacją wysokości wyświetlacza, można indywidualnie dostosować wysokość wyświetlacza dotykowego. Szczególnie w szkołach pozwala to na stworzenie równowagi pomiędzy różnymi wysokościami ciała uczniów.

Nowy design - lepszy kontrast w środowisku szkolnym!

Mniejsze modele wyposażone były w białe, lekko szarawe podwozie. W tym przypadku modelem była klasyczna klapka. Z kolei nowy Samsung Flip 2 WM85R posiada czarną, metalową ramkę.

Szczególnie przy montażu ściennym w klasach, oddzielenie ramy od ściany staje się wyraźne, a Smart Board jest doskonałym substytutem tablicy.

Podobnie jak rama, również pióro zostało zaprojektowane w kolorze czarnym. W naszym teście można było jednak wyraźnie rozpoznać, że naturalne uczucie pisania nadal istnieje. Tak jak poprzednio, pióro posiada dwie końcówki o różnych grubościach, aby dopasować się do każdej sytuacji.

Gotowi do pracy - więcej czasu w klasie

Szczególnie w sektorze edukacji czas jest zawsze bardzo napięty i pozostawia niewielkie pole manewru. Dzięki niezwykle szybkiej gotowości operacyjnej Samsung Flips WM85R lekcje można rozpocząć natychmiast, a czas wykorzystać na ważne zadania. Wystarczy kilka sekund, aby urządzenie było gotowe do pracy.

Sprawdzone funkcje - Inteligentna interakcja w klasie

Poza zmienioną wielkością wyświetlacza i nowym designem, Samsung Flip WM85R oferuje te same funkcje, co poprzednie modele:

  • Miracast: szczególnie funkcja Miracast oferuje niezwykle szeroki zakres zastosowań w codziennym życiu szkolnym, takich jak bezprzewodowe udostępnianie ekranu lub po prostu przesyłanie strumieniowe treści.
  • Szablony formatów: dzięki zintegrowanym szablonom formatów, na przykład arkusze ocen, plany lekcji, arkusze matematyczne lub plany lekcji mogą być przechowywane bezpośrednio na wyświetlaczu jako tło. Pozwala to zaoszczędzić ogromną ilość czasu, zwłaszcza podczas przygotowywania lekcji.
  • Przeglądarka internetowa: dzięki zintegrowanej przeglądarce internetowej do przeglądania stron internetowych nie jest potrzebny osobny komputer. Jest to ogromna zaleta, zwłaszcza w klasach lub małych salach konferencyjnych.

Dane techniczne WM85R

Przekątna ekranu
85 cali
Rozdzielczość obrazu3840 x 2160 4K UHD
Format16:9
Kontrast4000:1
Jasność350 cd/m²
Czas reakcji6 ms
Wejścia2x HDMI, 1x port ethernet, 1x RS232, 2x USB typu A, 1 x Display Port
Wyjścia1x HDMI, 1x 3.5mm Mini Jack
FunkcjeBluetooth, Mediaplay, ekran dotykowy, WiFi

Więcej ciekawostek o Samsungu Flip:

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.