panasonic-th-55lfv70-event

Rozwiązania dla klientów biznesowych

Ściany LED - Idealna przestrzeń reklamowa

Ściany LED to doskonała przestrzeń reklamowa dla Twojej firmy. Mało który nośnik przewyższa ściany LED pod względem oddziaływania reklamowego.

Treść

Ze względu na swój imponujący rozmiar zawsze się wyróżniają. Zawartość nie jest pomijana. Dotyczy to również informacji. Wszędzie tam, gdzie trzeba przekazać informacje dużym tłumom, ściana LED jest idealnym medium.

Niezależnie od tego, czy chodzi o dom towarowy, terminal lotniska czy inne duże miejsce wewnątrz lub na zewnątrz, planowanie i instalacja Ścian LED powinny być zdecydowanie wykonane przez eksperta. Może on określić optymalny odstęp między pikselami i niezbędną jasność ściany LED, jak również rozmiar ściany LED odpowiedni dla danej lokalizacji.

Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Nasze mocne strony i kompetencje

  • 15 letnie doświadczenie AV oraz profesjonalne doradztwo B2B
  • Rozbudowana sieć partnerska uznanych dostawców usług i producentów
  • Doskonałe wsparcie klienta
  • Szybka obsługa projektów

Rozwiązania dla ścian LED

Oferujemy następujące rozwiązania LED Wall dla miejsc o dowolnej wielkości. Zajmujemy się planowaniem, doborem i dostawą urządzeń.

Pojedynczy moduł ściany LED dla rozwiązania ściany wideo

Ściany LED dla domów towarowych lub terminalu

  • Dobrze nadaje się do dużych i bardzo dużych lokalizacji
  • Możliwość uzyskania szerokości obrazu rzędu kilku metrów
  • Łatwa wymiana obudów LED dla bezproblemowej obsługi
  • Niewrażliwość na światło sztuczne i dzienne
  • Realistyczna wierność kolorów w jakości studyjnej
Ikona Pixel Pitch

Rozstaw pikseli

Podziałka pikseli wskazuje odległość pomiędzy poszczególnymi diodami LED, które tworzą piksel. Ściany LED, które są zamontowane blisko widza, na przykład na poziomie oczu w domu towarowym, wymagają drobnego skoku piksela (1,5 mm) dla doskonałej ostrości obrazu. Ściany LED, które są umieszczone nad głowami odwiedzających w centrum handlowym i są bardziej oddalone od widza, wymagają mniejszego skoku pikseli (2,5 mm).
Rozdzielczość ikony

Rozdzielczość obrazu

Ściany LED o normalnej rozdzielczości mieszczą się w zakresie Full HD. Wersje o wysokiej rozdzielczości oferują już wyświetlanie 4K. Ponieważ jednak całkowita rozdzielczość zależy od liczby szafek, w ramach obsługiwanych skalerów można realizować różne wielkości obrazu o różnych rozdzielczościach.
Narzędzie do tworzenia ikon

Montaż

LED Wall montuje się na ścianie za pomocą dołączonych do zestawu uchwytów. Wpina się je lub przykręca, a poszczególne szafki zaczepia się później.

Nasze zalecenia dotyczące ścian LED i Videowall

Wskazówka eksperta:

Większość Ścian LED jest przeznaczona do użytku wewnętrznego. Dlatego ściana powinna być zainstalowana w zadaszonym miejscu o normalnej temperaturze pokojowej. Dostępne są osobne ściany LED przeznaczone do użytku zewnętrznego. Zapytaj o to naszych ekspertów.
Tobias Berg i Oliver Stenzel - osoby kontaktowe w dziale zakupów i sprzedaży - piszą na szybie

Czy masz jeszcze inne pytania?

Chętnie doradzimy Ci również osobiście - czekamy na Twój telefon lub e-mail! Jeśli wolisz, abyśmy oddzwonili do Ciebie bezpłatnie, po prostu zostaw nam teraz swoje dane kontaktowe.